مرکز همایش های کاوش

 

معتبرترین همایش های کشور را از ما بخواهید

www.icnf.ir

 

آمار بازدید

افراد آنلاین: 1

بازدید امروز : 0

بازديد دیروز : 1

کل بازدید : 571600

پیگیری دانشگاه آزاد برای اصلاح مصوبه مجلس در آزمون دکتری

تاریخ ثبت: 2 سال پیش

سرپرست مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: پیگیر اصلاح مصوبه مجلس برای جداسازی آزمون دکتری از سازمان سنجش است.

امیررضا شاهانی، سرپرست مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان اظهار داشت: به داوطلبان شرکت کننده در آزمون دکترای نیمه متمرکز سال ۹۷ توصیه می کنم که از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور ثبت نام خود را انجام دهند و اگر طرح ۲فوریتی در مجلس به تصویب رسید دانشگاه آزاد طی  اطلاعیه جداگانه ای این مسئله را اعلام می کند.

شاهانی با بیان اینکه برگزاری آزمون دانشگاه آزاد از طریق سازمان سنجش است، افزود: در حال حاضر آزمون دوره دکترای نیمه متمرکز سال ۹۷ بر اساس قانون بوسیله سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می شود ولی مصاحبه های دوره دکترا بوسیله دانشگاه آزاد اسلامی انجام می شود.

وی با اشاره به اینکه داوطلبان با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به ثبت نام عقب نمانند ، عنوان کرد:  داوطلبان باید با دقت درس های کارشناسی و کارشناسی ارشد را مطالعه کنند تا مفاهیم را به خوبی فرا بگیرند.

شاهانی یادآور شد: تمام داوطلبان بورس و اعزام باید در آزمون ورودی دوره دکترا (نیمه متمرکز) سال ۱۳۹۷ شرکت و حدنصاب اعلام شده بوسیله  دانشگاه یا  مؤسسه پذیرنده بورسیه را کسب کنند؛ بورسیه از طریق سازمان سنجش آموزش کشور انجام می شود.


مسئولیت نظرات و دیدگاه های بازدیدکنندگان بر عهده خود ایشان است و لينک های موجود به سایر سايت ها و وبلاگ ها لزوما به معناي تاييد محتواي آنها نمي باشد.
2002-2016 © کلیه حقوق متعلق به سایت اطلاعات علمی دانشجویان ایران به نشانی اینترنتی http://www.daneshjoo.info/ می باشد.  kavoshHamayesh