مرکز همایش های کاوش

 

معتبرترین همایش های کشور را از ما بخواهید

www.icnf.ir

 

آمار بازدید

افراد آنلاین: 1

بازدید امروز : 0

بازديد دیروز : 1

کل بازدید : 571600

پوشش تمامی دانشجویان متقاضی وام ویژه دکتری در سال آینده

تاریخ ثبت: 2 سال پیش

مشاور وزیر علوم و رئیس صندوق رفاه دانشجویان از پوشش صد در صدی دانشجویان متقاضی وام ویژه دکتری در سال ۹۷ خبر داد.

به گزارش ایسنا،‌ مهندس ذوالفقار یزدان‌مهر در حاشیه بازدید وزیر علوم از صندوق رفاه دانشجویان از سه طرح جدید رفاهی و دانشجویی این صندوق برای سال آینده خبر داد.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم همچنین پوشش صد در صدی دانشجویان متقاضی وام ویژه دکتری را نیز از دیگر برنامه‌های مهم این صندوق در سال آینده خبر داد و گفت: صندوق رفاه دانشجویان از سال ۹۶ با هم‌افزایی منابع مالی بانک عامل، نسبت به ظرفیت‌سازی مبلغ ۴۴۰ میلیارد تومان برای یک دوره چهار ساله به منظور حمایت از دانشجویان دوره دکتری روزانه اقدام نموده است.

به گفته وی در سال اول اجرای این طرح از محل صندوق رفاه دانشجویان و بانک عامل، جمعا مبلغ ۱۶۶ میلیارد تومان تخصیص داده شده که تا امروز حدود ۱۴۰ میلیارد تومان وام ویژه و ضروری دکتری پرداخت شده است که این میزان در مقایسه با سال ۹۵ رشد ۱۸۶ درصدی داشته است.

مهندس یزدان‌مهر افزود: به دانشجویان واجد شرایط و متقاضی وام ضروری دکتری، مبلغ ۳ میلیون تومان وام پرداخت می‌شود که تاکنون ۲۷ میلیارد تومان در سال جاری این مبلغ پرداخت و هم اکنون نیز سامانه ثبت نام باز است.


مسئولیت نظرات و دیدگاه های بازدیدکنندگان بر عهده خود ایشان است و لينک های موجود به سایر سايت ها و وبلاگ ها لزوما به معناي تاييد محتواي آنها نمي باشد.
2002-2016 © کلیه حقوق متعلق به سایت اطلاعات علمی دانشجویان ایران به نشانی اینترنتی http://www.daneshjoo.info/ می باشد.  kavoshHamayesh