مرکز همایش های کاوش

 

معتبرترین همایش های کشور را از ما بخواهید

www.icnf.ir

 

آمار بازدید

افراد آنلاین: 1

بازدید امروز : 2

بازديد دیروز : 2

کل بازدید : 571796

پذیرش دکتری بدون آزمون ۱۳۹۶ دانشگاه صنعتی شاهرود

تاریخ ثبت: 2 سال پیش

متقاضیان شرکت در فراخوان پذیرش دکتری بدون آزمون سال تحصیلی ۹۶-۹۷ دانشگاه صنعتی شاهرود تا ۲۰ اردیبهشت ماه فرصت دارند ثبت‌نام اینترنتی خود را قطعی نمایند.

به گزارش دانشجو (Daneshjoo.info)، دانشگاه صنعتی شاهرود در نظر دارد براساس شیوه نامه اجرایی پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز در مقطع دکتری، در رشته های ذیل برای سال تحصیلی ۹۶ – ۹۷ اقدام به پذیرش دانشجو نماید.

 نحوه ثبت نام:

۱- ثبت نام بصورت اینترنتی بوده و داوطلبان برای ثبت نام باید از تاریخ ۱۳۹۶/۲/۱ به آدرس اینترنتی http://golestan.shahroodut.ac.ir مراجعه کرده و گزینه متقاضی شرکت در آزمون را انتخاب نمایند.

۲- داوطلبان باید تمامی مراحل لازم برای ثبت نام اینترنتی شرکت در آزمون را انجام داده و گواهی پذیرش از سیستم دریافت نمایند.

۳- هزینه ثبت نام مبلغ ۶۰۰/۰۰۰ ریال (ششصد هزار ریال) می باشد. مبلغ هزینه باید به حساب سیبا به شماره ۲۱۷۸۶۱۲۹۸۸۰۰۵ بانک ملی شعبه مرکزی شاهرود به نام درآمدهای اختصاصی دانشگاه صنعتی شاهرود واریز شود.

نکته مهم: لازم است متقاضی در حین ثبت نام شماره و تاریخ فیش بانکی را در سیستم ثبت کرده و اصل فیش بانکی را به همراه سایر مدارک مورد نیاز از طریق پست پیشتاز به دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه صنعتی شاهرود ارسال نماید. مبلغ واریز شده توسط متقاضی به هیچ وجه برگشت داده نمی شود.

۴- داوطلبان باید مدارک مورد نیاز را با پست پیشتاز به آدرس: شاهرود- بلوار دانشگاه- دانشگاه صنعتی شاهرود- دبیرخانه مرکزی، دفتر استعدادهای درخشان- صندوق پستی: ۳۱۶- کدپستی: ۳۶۱۹۹۹۵۱۶۱ ارسال نمایند، به گونه ای که این مدارک حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۶/۲/۲۰ دریافت گردد.

توجه: به مدارکی که بعد از تاریخ ۱۳۹۶/۲/۲۰ دریافت شود ترتیب اثر داده نخواهد شد.

تبصره ۱) داوطلبان گرامی توجه نمایند که بایستی حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۶/۲/۱۸ ثبت نام اینترنتی خود را قطعی نمایند؛ زیرا انجام این کار پس از تاریخ فوق امکان پذیر نمی باشد.

تبصره ۲) درخواست ثبت نام بصورت غیراینترنتی امکان پذیر نمی باشد.

تبصره ۳) مدارک ارسالی داوطلبان و وجه پرداختی آنها به هیچ وجه مسترد نمی گردد.

تبصره ۴) امتیازات مورد نیاز بر اساس جداول اطلاعیه ارزیابی و محاسبه می شود.

تبصره ۵) بر اساس ابلاغیه شماره ۲/۲۱/۷۱۷۰ مورخ ۱۳۹۵/۰۱/۲۲ وزارت علوم تحقیقات و فناوری، برای پذیرش درسال ۱۳۹۶ کسب حداقل ۶۰ امتیاز از جداول صفحات ۳ و ۴ این اطلاعیه ضروری می باشد.

تبصره ۶) متقاضیان بایستی دانش آموخته ۹۴/۴/۳۱ به بعد باشند.

مدارک مورد نیاز:

۱- تصویر کارت ملی (پشت و رو) و تصویر شناسنامه متقاضی.

۲- دو قطعه عکس ۴×۳ همانند و جدید از متقاضی با ذکر مشخصات در پشت آنها.

۳- تصویر گواهی دانش آموختگی در مقاطع کارشناسی (کلیه متقاضیان) و کارشناسی ارشد (ویژه فارغ التحصیلان) که معدل هر مقطع در آنها ذکر شده باشد.

۴- فرم تکمیل شده شماره ۱ همراه با کلیه ضمائم آن.

۵- فرم تکمیل شده شماره ۲

۶- تصویر ریزنمرات تایید شده و یا تایید نشده با امضاء داوطلب.

۷- ارسال تصویر وضعیت وظیفه عمومی داوطلبان مرد که لازم است به هنگام پذیرش در دانشگاه (قبولی قطعی و ثبت نام) یکی از شرایط مشروحه ذیل را دارا باشند.

الف- دارا بودن کارت پایان خدمت یا کارت معافیت دائم

ب- مشمولان دارای برگ آماده به خدمت بدون غیبت، که زمان پذیرش و ثبت نام آنان در دانشگاه، قبل از تاریخ اعزام به خدمت (مندرج در برگ اعزام) باشد.

تبصره: افرادی که تاریخ اعزام به خدمت آنان قبل از اعلام قبولی دانشگاه می باشد، لازم است در تاریخ مقرر (مندرج در برگ اعزام) به خدمت اعزام شوند. بدیهی است در صورت قبولی در دانشگاه و دارا بودن سایر شرایط و ضوابط، جهت ادامه تحصیل از خدمت ترخیص خواهند شد. درغیر این صورت غایب محسوب شده و مجاز به ادامه تحصیل نخواهند بود.

ج- دانشجویان سال آخر مقطع کارشناسی ارشد که تا تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ در سنوات مجاز تحصیلی فارغ التحصیل می شوند.

ه- فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد که در سقف مجاز سنوات تحصیلی فارغ التحصیل شده و از تاریخ فراغت از تحصیل آنها تا زمان پذیرش در مقطع دکتری، بیش از یک سال سپری نشده و وارد غیبت نشده باشند.

۸- تصویر گواهی مربوط به احراز نمره زبان انگلیسی (دارای تاریخ اعتبار حداقل تا ۱۳۹۶/۰۴/۳۱) برای محاسبه امتیاز از مدرک زبان.

۹- اصل و فتوکپی رسید بانکی به مبلغ ۶۰۰/۰۰۰ (ششصد هزار ریال) به حساب سیبا به شماره ۲۱۷۸۶۱۲۹۸۸۰۰۵ بانک ملی شعبه مرکزی شاهرود به نام درآمدهای اختصاصی دانشگاه صنعتی شاهرود.

۱۰- مدارک لازم مبنی بر دارا بودن شرایط لازم برای استفاده از تسهیلات (شامل کپی کامل از مقالات و سایر مدارک و مستندات موردنیاز اشاره شده در شیوه ­نامه اجرائی پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز درمقطع دکتری).

۱۱- گواهی پذیرش ثبت نام اینترنتی (که توسط داوطلب از طریق سیستم گلستان دریافت شده است).

۱۲- توصیه نامه از حداقل دو نفر از اساتید دوران تحصیل دانشجو (ترجیحاً در مقطع کارشناسی ارشد).

از متقاضیان واجد شرایط، توسط دانشکده مربوطه مصاحبه به عمل آمده و درصورت احراز شرایط، از آنها جهت طی مراحل اداری ثبت نام مشروط به عمل خواهد آمد.

– به مدارک ناقص و یا ارسال شده پس از تاریخ مذکور ترتیب اثر داده نخواهد شد.


مسئولیت نظرات و دیدگاه های بازدیدکنندگان بر عهده خود ایشان است و لينک های موجود به سایر سايت ها و وبلاگ ها لزوما به معناي تاييد محتواي آنها نمي باشد.
2002-2016 © کلیه حقوق متعلق به سایت اطلاعات علمی دانشجویان ایران به نشانی اینترنتی http://www.daneshjoo.info/ می باشد.  kavoshHamayesh