مرکز همایش های کاوش

 

معتبرترین همایش های کشور را از ما بخواهید

www.icnf.ir

 

آمار بازدید

افراد آنلاین: 2

بازدید امروز : 4

بازديد دیروز : 1

کل بازدید : 571604

نحوه ثبت و اصلاح معدل دانشجویان کارشناسی ارشد در آزمون دکتری ۹۶

تاریخ ثبت: 3 سال پیش

نحوه تکمیل و تأیید فرم معدل جهت شرکت در آزمون دکتری ۹۶ برای دانشجویان شاغل به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد اعلام شد.

به گزارش دانشجو (Daneshjoo.info)، بنا بر اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، داوطلبانی که فارغ التحصیل شده اند. لازم است معدل دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد یا دکترای حرفه ای خود را در ردیف های مربوطه تقاضانامه درج نمایند. همچنین داوطلبانی که حداکثر تا تاریخ ۹۶/۶/۳۱ فارغ التحصیل خواهند شد لازم است علاوه بر درج معدل دوره کارشناسی، میانگین نمرات واحدهای درسی گذرانده شده در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترای حرفه ای خود را حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۵/۶/۳۱ در تقاضانامه درج نموده و نسبت به تکمیل و تایید فرم معدل مندرج در صفحه ۴۰ دفترچه راهنما از سوی دانشگاه محل تحصیل دوره کارشناسی ارشد و یا دکترای حرفه ای خود اقدام نموده و آن را نزد خود نگهداری نمایند تا در صورت قبولی به موسسه محل قبولی ارائه گردد.

تبصره ۱: آن دسته از دانشجویان سال آخر که حداکثر تا ۹۵/۱۱/۳۰ و یا ۹۶/۶/۳۱ در دوره کارشناسی ارشد و یا دکترای حرفه ای فارغ التحصیل می شوند، در مرحله دریافت کارت ورود به جلسه، می توانند نسبت به ویرایش و یا درج معدل فارغ التحصیلی (برای فارغ التحصیلان ۹۵/۱۱/۳۰) و یا میانگین نمرات واحدهای درسی گذرانده شده (برای فارغ التحصیلان تا تاریخ ۹۶/۶/۳۱) خود تا تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ اقدام نمایند.

تبصره ۲: دانشجویان سال آخر و یا فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد و دکترای حرفهای (به جز فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد پیوسته، دکترای حرفه ای دامپزشکی و دکترای پزشکی)، که معدل آنان کمتر از ۱۴ باشد، حق ثبت نام و شرکت در این آزمون را ندارند.


مسئولیت نظرات و دیدگاه های بازدیدکنندگان بر عهده خود ایشان است و لينک های موجود به سایر سايت ها و وبلاگ ها لزوما به معناي تاييد محتواي آنها نمي باشد.
2002-2016 © کلیه حقوق متعلق به سایت اطلاعات علمی دانشجویان ایران به نشانی اینترنتی http://www.daneshjoo.info/ می باشد.  kavoshHamayesh