مرکز همایش های کاوش

 

معتبرترین همایش های کشور را از ما بخواهید

www.icnf.ir

 

آمار بازدید

افراد آنلاین: 1

بازدید امروز : 5

بازديد دیروز : 1

کل بازدید : 571789

نبود رشته فاقد مجوز در دانشگاه آزاد اسلامی

تاریخ ثبت: 3 سال پیش

سخنگوی دانشگاه آزاد گفت: تمام رشته‌محل‌های دانشگاه آزاد که در سال‌های قبل و سال ۹۵ در آن‌ها دانشجو پذیرش شده مورد تأیید کتبی وزارت علوم قرار گرفته است.

مجتبی علوی‌فاضل سخنگوی دانشگاه آزاد در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس با اشاره به مهم‌‌ترین دستاوردهای دانشگاه آزاد در سال ۹۵۵ گفت: تثبیت موفقیت دانشگاه آزاد در توسعه تحصیلات تکمیلی یکی از مهم‌ترین موفقیت‌ها در سال ۹۵ بود. تمام رشته محل‌های دانشگاه آزاد که در سال‌های قبل و سال ۹۵ در آن‌ها دانشجو پذیرش شده همه مورد تایید کتبی وزارت علوم قرار گرفت و به دانشگاه آزاد ابلاغ و در سایت وزارت علوم هم درج شد به طوریکه در حال حاضر دانشگاه آزاد در دوره کارشناسی ارشد و دکتری هیچ رشته فاقد مجوزی ندارد.

سخنگوی دانشگاه آزاد عنوان کرد: توسعه کیفی حوزه علوم پزشکی، راه اندازی رشته‌های تحصیلات تکمیلی و دوره های تخصصی علوم پزشکی و جذب اعضای هیات علمی در گروه پزشکی در سال ۹۵ به خوبی انجام شد.


مسئولیت نظرات و دیدگاه های بازدیدکنندگان بر عهده خود ایشان است و لينک های موجود به سایر سايت ها و وبلاگ ها لزوما به معناي تاييد محتواي آنها نمي باشد.
2002-2016 © کلیه حقوق متعلق به سایت اطلاعات علمی دانشجویان ایران به نشانی اینترنتی http://www.daneshjoo.info/ می باشد.  kavoshHamayesh