مرکز همایش های کاوش

 

معتبرترین همایش های کشور را از ما بخواهید

www.icnf.ir

 

آمار بازدید

افراد آنلاین: 1

بازدید امروز : 4

بازديد دیروز : 1

کل بازدید : 571604

لزوم تمکین سازمان سنجش از رأی دیوان عدالت اداری درخصوص دکتری ۹۶ آزاد

تاریخ ثبت: 3 سال پیش

نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس تأکید کرد سازمان سنجش و وزارت علوم باید در مقابل رأی دیوان عدالت اداری مبنی بر برگزاری جداگانه آزمون دکتری دانشگاه آزاد تمکین داشته باشند.

رسول خضری در گفت‌وگو با خبرگزاری آنا تأکید کرد در صورتی که سازمان سنجش و وزارت علوم به رأی دیوان تمکین نکنند، باید منتظر برخورد قانونی و قضایی از سوی دیوان عدالت اداری باشند.

او گفت: اجرای قانون سنجش و پذیرش بدون آیین‌نامه اجرایی که در ماده ۷ این قانون به آن تصریح شده بود و نیز بدون رعایت حقوق داوطلبان دانشگاه آزاد اسلامی، خلاف مصرح قانون است.

نماینده مجلس شورای اسلامی ادامه داد: رأی دیوان عدالت اداری صحیح است و از آنجا که مطابق قانون آیین دادرسی دیوان عدالت اداری، امکان اعتراض به دستور موقت وجود ندارد، برگزاری آزمون مستقل کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه آزاد اسلامی قطعی است.

خضری ابراز امیدواری کرد سازمان سنجش و آموزش کشور نیز با تمکین از رأی دیوان عدالت اداری، برای سالهای آینده رویه مناسب‌تری در نظر بگیرد.

او گفت: براساس سیاست های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی، صحیح نیست اقدامی را که از بخش غیردولتی برمی‌آید، دولت با هزینه های بالا برعهده بگیرد.
 


مسئولیت نظرات و دیدگاه های بازدیدکنندگان بر عهده خود ایشان است و لينک های موجود به سایر سايت ها و وبلاگ ها لزوما به معناي تاييد محتواي آنها نمي باشد.
2002-2016 © کلیه حقوق متعلق به سایت اطلاعات علمی دانشجویان ایران به نشانی اینترنتی http://www.daneshjoo.info/ می باشد.  kavoshHamayesh