مرکز همایش های کاوش

 

معتبرترین همایش های کشور را از ما بخواهید

www.icnf.ir

 

آمار بازدید

افراد آنلاین: 1

بازدید امروز : 5

بازديد دیروز : 1

کل بازدید : 571789

فردا؛ اعلام نتایج نهایی پذیرش دکتری ۹۵ دانشگاه امیرکبیر

تاریخ ثبت: 3 سال پیش

نتایج نهایی پذیرفته شدگان قطعی و ذخیره دوره دکتری سال تحصیلی ۹۵-۹۶ دانشگاه امیرکبیر روز پنچ شنبه سوم تیرماه منتشر خواهد شد.

به گزارش دانشجو (Daneshjoo.info)، دانشگاه امیرکبیر اطلاعیه ای در خصوص زمان اعلام نتایج ونحوه ثبت نام به شرح ذیل منتشر کرد:

به اطلاع داوطلبان گرامی آزمون دکتری سال ۱۳۹۵ می رساند که پس از بررسی سوابق آموزشی، پژوهشی و انجام مصاحبه داوطلبان، نتایج نهایی پذیرش داوطلبان دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران) به تفکیک “پذیرش قطعی”، “پذیرش ذخیره” و “عدم پذیرش” برای هر رشته- گرایش- محل (های) دعوت شده به مصاحبه داوطلبان مشخص و از تاریخ پنج شنبه ۹۵/۰۴/۰۳ از طریق سامانه آزمون دکتری تحصیلات تکمیلی و با استفاده از شناسه کاربری و گذرواژه هر داوطلب قابل مشاهده می باشد.

ضمن عرض پوزش از داوطلبانی که برای سال ۱۳۹۵ نمی توانیم پذیرای آنان در دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران) باشیم، از پذیرفته شدگان قطعی و ذخیره درخواست می گردد به موارد بسیار مهم زیر توجه نمایند:

- داوطلبان پس از ورود به سامانه از قبولی “قطعی” یا “ذخیره” در هر رشته- گرایش- محل مطلع م یشوند. داوطلبان در صورت “پذیرش قطعی” لازم است در بازه زمانی شنبه ۹۵/۰۵/۰۲ الی یکشنبه ۹۵/۰۵/۰۳ شخصاً در دانشکده مربوطه حاضر و فرم تعهدنامه سازمان سنجش آموزش کشور را تکمیل نمایند. پذیرش داوطلبان پس از تکمیل فرم تعهد نهایی شده و ثبت نام اولیه انجام می شود.

نکته بسیار مهم:
عدم تکمیل فرم تعهدنامه در موعد مقرر به منزله انصراف از پذیرش تلقی می شود.

- در صورتی که داوطلبی در یک رشته – گرایش – محل به صورت “ذخیره” پذیرش شده است، وضعیت ایشان پس از اخذ تعهد و ثبت نام اولیه پذیرفته شدگان “قطعی” مشخص و نهایی میگردد. این داوطلبان در صورت عدم مراجعه هر کدام از پذیرفته شدگان”قطعی” آن رشته – گرایش – محل و به ترتیب اولویت برای اخذ تعهد و ثبت نام اولیه در فاصله زمانی سه شنبه ۹۵/۰۵/۰۵ الی دوشنبه ۹۵/۰۵/۱۱ از طریق تماس تلفنی، پیامک و یا ایمیل فراخوانده می شوند. لطفا از مراجعه حضوری به دانشگاه خودداری شود. ثبت نام اولیه و اخذ تعهد از داوطلبان پذیرش ذخیره که پذیرش آنها قطعی میشود در تاریخ شنبه ۹۵/۰۵/۲۳ الی یکشنبه ۹۵/۰۵/۲۴ انجام میشود.

- پذیرش داوطلب به صورت ذخیره هیچگونه حقی برای ایشان جهت تبدیل به پذیرش قطعی ایجاد نمیکند.

مهم ۱: بر اساس اطلاعیه ها و نامه های مکرر سازمان سنجش آموزش کشور اخذ هرگونه تعهد و ثبت نام اولیه از داوطلبان توسط هر دانشگاهی قبل از تاریخ ۹۵/۰۵/۰۲ غیرقانونی بوده و فاقد اعتبار است.

مهم ۲:دانشجویان کارشناسی ارشد می بایست تا تاریخ ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ فارغ التحصیل گردند.

مهم ۳: کلیه پذیرفته شدگان ورودی نیمسال اول سال تحصیلی ۱۳۹۶ -۱۳۹۵ می باشند.


مسئولیت نظرات و دیدگاه های بازدیدکنندگان بر عهده خود ایشان است و لينک های موجود به سایر سايت ها و وبلاگ ها لزوما به معناي تاييد محتواي آنها نمي باشد.
2002-2016 © کلیه حقوق متعلق به سایت اطلاعات علمی دانشجویان ایران به نشانی اینترنتی http://www.daneshjoo.info/ می باشد.  kavoshHamayesh