مرکز همایش های کاوش

 

معتبرترین همایش های کشور را از ما بخواهید

www.icnf.ir

 

آمار بازدید

افراد آنلاین: 3

بازدید امروز : 1

بازديد دیروز : 1

کل بازدید : 571785

غیرقانونی بودن ادامه ثبت‌نام کنکور دکتری ۹۶ توسط دانشگاه آزاد

تاریخ ثبت: 3 سال پیش

عضو کمیسیون آموزش مجلس، باز بودن سایت دانشگاه آزاد برای ثبت‌نام آزمون دکتری ۹۶ این دانشگاه را پس از رأی دیوان عدالت اداری، اقدامی خلاف قانون دانست.

قاسم احمدی لاشکی در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت با اشاره به باز بودن بودن سایت دانشگاه آزاد برای ثبت‌نام از دانشجویان متقاضی ادامه تحصیل در مقطع دکتری پس از رأی دیوان عدالت اداری مبنی بر ثبت‌نام تمامی متقاضیان از درگاه سازمان سنجش وپذیرش، گفت: این اقدام دانشگاه آزاد صراحتا خلاف قانون است و باید با بستن سایت خود و بازپس‌دادن هزینه ثبت‌نام‌شدگان، بیش از این مردم را به دردسر نندازد.

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه قرار نیست ثبت‌نام‌‍‌ها برای دانشگاه‌های آزاد و دولتی جدا و آزمون‌ها یکی باشد، تصریح کرد: متقاضیان به شدت سرگردان شدند و در صورتی که دانشگاه آزاد به این بی‌قانونی ادامه دهد وزارت علوم می‌تواند به رشته‌های این دانشگاه تایید ندهد و بگوید اعتبار لازم را ندارند.

وی ادامه داد: قانون درخصوص  چگونگی برگزاری آزمون و ثبت‌نام متقاضیان کنکور دکتری کاملا مشخص و واضح است لذا دانشگاه آزاد نمی‌تواند به‌طور مستقل آزمون برگزار و ثبت‌نام کند، درواقع سنجش را باید مطابق این قانون انجام دهد اما می‌تواند شیوه خودش را برای پذیرش داشته باشد.

عضو کمیته آموزش عالی و علوم پزشکی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تاکید کرد: کمیسیون آموزش و تحقیقات محکم جلوی این بی‌قانونی ایستاده و به دنبال راهکار هستند.


مسئولیت نظرات و دیدگاه های بازدیدکنندگان بر عهده خود ایشان است و لينک های موجود به سایر سايت ها و وبلاگ ها لزوما به معناي تاييد محتواي آنها نمي باشد.
2002-2016 © کلیه حقوق متعلق به سایت اطلاعات علمی دانشجویان ایران به نشانی اینترنتی http://www.daneshjoo.info/ می باشد.  kavoshHamayesh