مرکز همایش های کاوش

 

معتبرترین همایش های کشور را از ما بخواهید

www.icnf.ir

 

آمار بازدید

افراد آنلاین: 1

بازدید امروز : 0

بازديد دیروز : 5

کل بازدید : 571789

طرح شکایت عدم پذیرش در مقطع دکتری در هیأت عالی تجدیدنظر

تاریخ ثبت: 2 سال پیش

اعتراض به عدم پذیرش در مقطع دکتری و نتایج مصاحبه‌های تخصصی از جمله موضوعات طرح‌شده در کارگروه دانشجویی هیأت عالی تجدیدنظر در مورد آراء و تصمیمات واجد شئون علمی، آموزشی و پژوهشی، دانشگاه‌ها است.

به گزارش مهر، در گزارش عملکرد دبیرخانه هیأت عالی تجدید نظر از ابتدای تشکیل تاکنون که توسط دکتر محمد روشن  معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم تهیه شده است آمده است که کارگروه دانشجویی از ابتدای تشکیل هیات تاکنون، ۲۱ جلسه برگزار کرده است که اعتراض به عدم پذیرش در مقطع دکتری و نتایج مصاحبه های تخصصی، تبدیل مدارک معادل به رسمی، اعتراض به اخراج آموزشی، تقاضای اجازه ادامه تحصیل و از موضوعات شکایت کارگروه مذکور است.

 ۱۸۰ پرونده نیز به گارگروه دانشجویی هیأت عالی تجدید نظر دانشگاه ها ارایه شده که ۳۹ پرونده، آماده طرح در کارگروه بوده یعنی ۲۷ درصد، ۱۰۳ پرونده، مختومه و تعیین تکلیف شده یعنی ۴۷ درصد، و ۳۸ پرونده در جریان بوده یعنی ۲۶ درصد است.

پرونده های کارگروه دانشجویی

 تعداد جلسات کارگروه دانشجویی از ابتدای تشکیل هیات تاکنون ۲۱ جلسه
موضوع شکایات کارگروه اعتراض به عدم پذیرش در مقطع دکتری و نتایج مصاحبه های تخصصی، تبدیل مدارک معادل به رسمی، اعتراض به اخراج آموزشی، تقاضای اجازه ادامه تحصیل و
تعداد کل پرونده های دانشجویی ۱۸۰ پرونده
تعداد پرونده های آماده طرح در کارگروه ۳۹ پرونده، یعنی ۲۷ درصد
تعداد پرونده های مختومه و تعیین تکلیف شده ۱۰۳ پرونده، یعنی ۴۷ درصد
تعداد پرونده های جریانی ۳۸ پرونده یعنی ۲۶ درصد

 


مسئولیت نظرات و دیدگاه های بازدیدکنندگان بر عهده خود ایشان است و لينک های موجود به سایر سايت ها و وبلاگ ها لزوما به معناي تاييد محتواي آنها نمي باشد.
2002-2016 © کلیه حقوق متعلق به سایت اطلاعات علمی دانشجویان ایران به نشانی اینترنتی http://www.daneshjoo.info/ می باشد.  kavoshHamayesh