مرکز همایش های کاوش

 

معتبرترین همایش های کشور را از ما بخواهید

www.icnf.ir

 

آمار بازدید

افراد آنلاین: 1

بازدید امروز : 0

بازديد دیروز : 1

کل بازدید : 571790

داوطلبان آزمون دکتری ۹۶ در انتظار اعلام نتایج

تاریخ ثبت: 3 سال پیش

با وجودی که نیمه دوم فروردین ماه فرارسیده، هنوز اطلاعیه‌ای در خصوص اعلام نتایج اولیه این آزمون از سوی سازمان سنجش منتشر نشده است.

به گزارش دانشجو (Daneshjoo.info)، بنا بر اعلام قبلی سازمان سنجش آموزش کشور، نتایج اولیه آزمون دکتری ۹۶ دانشگاه‌های دولتی و آزاد به صورت کارنامه از طریق سایت اینترنتی سنجش هفته آخرین فروردین ماه اعلام خواهد شد. اما هنوز هم خبری در خصوص زمان دقیق اعلام نتایج منتشر نشده است.

گفتنی است نتایج اولیه آزمون دکتری ۱۳۹۵ سراسری، ۱۶ فروردین ماه سال گذشته اعلام شده بود و داوطلبان مجاز به انتخاب رشته از ۱۷ تا ۲۱ فروردین ماه مهلت داشتند نسبت به ثبت و انتخاب کدرشته‌محل‌های مورد علاقه از رشته امتحانی مربوطه اقدام نمایند.

نتایج اولیه دکتری ۱۳۹۴ سراسری ۲۶ فروردین ۹۴ منتشر شده بود و داوطلبان می‌توانستند از تاریخ ۹۴/۰۱/۳۱ الی ۹۴/۰۲/۰۳ به سایت سازمان سنجش مراجعه و کدرشته‌محل‌های مورد علاقه خود را انتخاب نمایند.


مسئولیت نظرات و دیدگاه های بازدیدکنندگان بر عهده خود ایشان است و لينک های موجود به سایر سايت ها و وبلاگ ها لزوما به معناي تاييد محتواي آنها نمي باشد.
2002-2016 © کلیه حقوق متعلق به سایت اطلاعات علمی دانشجویان ایران به نشانی اینترنتی http://www.daneshjoo.info/ می باشد.  kavoshHamayesh