مرکز همایش های کاوش

 

معتبرترین همایش های کشور را از ما بخواهید

www.icnf.ir

 

آمار بازدید

افراد آنلاین: 2

بازدید امروز : 0

بازديد دیروز : 1

کل بازدید : 571790

حضور ۶۷۰ داوطلب در جلسه آزمون زبان تولیمو آبان ماه ۹۶

تاریخ ثبت: 2 سال پیش

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از حضور ۶۷۰ داوطلب در صد و بیست و دومین دوره آزمون زبان پیشرفته تو‌لیمو خبر داد.

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش و آموز کشور در گفت‌ و گو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: صد و بیست و دومین دوره آزمون زبان پیشرفته  تو‌لیمو با شرکت‌ ۷۰۲ داوطلب‌، پنج‌شنبه ۲۵ آبان ماه ۹۶ برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: آزمون زبان تولیمو‌ که  صبح امروز برگزار می‌شود منحصر‌اً در حوزه‌های شهر تهران انجام شده و از میان ۷۰۲ داوطلب شرکت‌کننده، ۲۶۵ نفر زن و ۴۳۷ نفر مرد هستند.

 توکلی ادامه داد: پر‌ینت کارت شرکت‌ در آزمون زبان تولیمو‌ و برگ راهنما از روز سه‌شنبه ۲۳ آبان ماه ۹۶ بر روی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور قرار گرفته است و تا ساعت ۸:۰۰ صبح امروز، ۶۸۰ نفر از داوطلبان پرینت کارت شرکت در آزمون خود را دریافت کرده اند.

 توکلی یادآور شد: داوطلبان باید در جلسه آزمون به ۲ دفترچه تشریحی و تستی‌ در مدت زمان ۱۵۵ دقیقه‌ پاسخ بدهند‌؛ این امتحان نمره منفی ندارد.


مسئولیت نظرات و دیدگاه های بازدیدکنندگان بر عهده خود ایشان است و لينک های موجود به سایر سايت ها و وبلاگ ها لزوما به معناي تاييد محتواي آنها نمي باشد.
2002-2016 © کلیه حقوق متعلق به سایت اطلاعات علمی دانشجویان ایران به نشانی اینترنتی http://www.daneshjoo.info/ می باشد.  kavoshHamayesh