مرکز همایش های کاوش

 

معتبرترین همایش های کشور را از ما بخواهید

www.icnf.ir

 

آمار بازدید

افراد آنلاین: 1

بازدید امروز : 5

بازديد دیروز : 1

کل بازدید : 571789

ثبت‌نام بیش از ۱۳۳هزار داوطلب در آزمون دکتری تا ۲۴ آذر ماه

تاریخ ثبت: 3 سال پیش

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت‌نام ۱۳۳هزار و ۲۴۹ داوطلب در آزمون دکتری ۹۶ تا صبح امروز چهارشنبه ۲۴ آذر ماه خبر داد.

دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا با اعلام این مطلب اظهار کرد: مهلت ثبت‌نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری (Ph.d) نیمه‌متمرکز سال ۹۶ با توجه به مهلت تمدید شده ساعت ۲۴ روز سه‌شنبه ۳۰ آذرماه جاری پایان می‌پذیرد.

وی در ادامه تصریح کرد: تا ساعت ۸ صبح امروز چهارشنبه ۲۴ آذرماه جاری تعداد ۱۳۳ هزار و ۲۴۹ داوطلب نسبت به ثبت‌نام در آزمون دکتری نیمه‌متمرکز سال ۹۶ اقدام کردند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان خاطرنشان کرد: به کلیه داوطلبانی که تاکنون نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام نکرده‌اند اکیداً توصیه می‌شود در این مهلت باقی‌مانده و حداکثر تا ساعت ۲۴ روز سه‌شنبه ۳۰ آذرماه جاری با مطالعه دقیق دفترچه راهنما و اطلاعیه‌های مربوط در صورت واجد شرایط بودن و با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.
 


مسئولیت نظرات و دیدگاه های بازدیدکنندگان بر عهده خود ایشان است و لينک های موجود به سایر سايت ها و وبلاگ ها لزوما به معناي تاييد محتواي آنها نمي باشد.
2002-2016 © کلیه حقوق متعلق به سایت اطلاعات علمی دانشجویان ایران به نشانی اینترنتی http://www.daneshjoo.info/ می باشد.  kavoshHamayesh