مرکز همایش های کاوش

 

معتبرترین همایش های کشور را از ما بخواهید

www.icnf.ir

 

آمار بازدید

افراد آنلاین: 1

بازدید امروز : 4

بازديد دیروز : 1

کل بازدید : 571604

توصیه‌های سازمان سنجش به داوطلبان آزمون دکتری ۹۶

تاریخ ثبت: 3 سال پیش

سازمان سنجش آموزش کشور نکات مهم مورد توجه در ثبت‌نام داوطلبان کنکور دکتری ۱۳۹۶ را متذکر شد.

به گزارش دانشجو (Daneshjoo.info)، سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه منتشره از داوطلبان خواست در مورد محل برگزاری آزمون دکتری و عکس ارسالی خود دقت لازم را به عمل آورند. برخی نکات مهم در اطلاعیه به شرح زیر است:

۱- هر داوطلب ‌براساس ‌علاقه ‌فقط می‌تواند در یک کدرشته‌ امتحانی، ثبت‌نام‌ و در آزمون مربوط شرکت‌ نماید.

۲- ثبت‌نام برای شرکت در آزمون‌ ورودی دکتری (نیمه متمرکز Ph.D) سال ۱۳۹۶ کلیه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور، منحصراً از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور امکان‌پذیر است.

۳- داوطلبان لازم است که ابتدا دفترچه راهنمای ثبت‌نام را مطالعه نموده و در صورت واجد شرایط بودن، نسبت به پرداخت هزینه خرید کارت اعتباری ثبت‌نام در آزمون به شرح ذیل، اقدام کنند.

۴- در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در موارد قید شده در تقاضانامه ثبت نام با مدارک داوطلب در صورت پذیرفته شدن در آزمون، قبولی وی (کان لم یکن) تلقی شده و از ادامه تحصیل داوطلب جلوگیری خواهد شد.

۵- محل آزمون داوطلبان بر اساس استان و شهرستان محل اقامت مندرج در بند ۳۳ تقاضانامه تعیین می‌گردد.

۶- پس از نهایی شدن ثبت نام به درخواست‌های داوطلبان مبنی بر اصلاح کدرشته‌ امتحانی و یا جابجایی شهرستان محل حوزه امتحانی  ترتیب اثر داده نخواهد شد.

۷- تاکید می‌گردد علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت‌نامی، حتماً نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عکس داوطلب دیگری به جای عکس شما ارسال نگردد. بدیهی است که در صورت ارسال عکس اشتباهی از طرف متقاضی، فرد به عنوان متخلف تلقی و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.


مسئولیت نظرات و دیدگاه های بازدیدکنندگان بر عهده خود ایشان است و لينک های موجود به سایر سايت ها و وبلاگ ها لزوما به معناي تاييد محتواي آنها نمي باشد.
2002-2016 © کلیه حقوق متعلق به سایت اطلاعات علمی دانشجویان ایران به نشانی اینترنتی http://www.daneshjoo.info/ می باشد.  kavoshHamayesh