مرکز همایش های کاوش

 

معتبرترین همایش های کشور را از ما بخواهید

www.icnf.ir

 

آمار بازدید

افراد آنلاین: 1

بازدید امروز : 5

بازديد دیروز : 1

کل بازدید : 571789

تمدید مهلت شرکت در فراخوان پذیرش دکتری بدون آزمون ۹۶ دانشگاه تهران

تاریخ ثبت: 2 سال پیش

متقاضیان پذیرش دکتری بدون آزمون ۱۳۹۶ دانشگاه تهران تا ۱۵ اردیبهشت ماه فرصت دارند نسبت به ارسال مدارک خود اقدام نمایند.

به گزارش دانشجو (Daneshjoo.info)، دانشگاه تهران از میان دانش آموختگان و دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه های سطح یک کشور شامل صنعتی شریف- علم و صنعت- صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک) – شهید بهشتی – خواجه نصیرالدین طوسی- علامه طباطبایی- صنعتی اصفهان- دانشگاه اصفهان- شیراز- فردوسی مشهد و تبریز که حداکثر تا تاریخ  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ فارغ التحصیل میگردند، با رعایت کامل شرایط اعلام شده برای سال تحصیلی ٩۶-٩٧ در کلیه رشته های دارای پذیرش مقطع دکتری تخصصی از طریق آزمون سراسری به صورت مازاد برظرفیت روزانه، دانشجو می پذیرد.

مهلت ثبت نام و ارسال مدارک متقاضیان پذیرش بدون آزمون دکتری با استفاده از سهمیه استعدادهای درخشان در سامانه جامع آموزش دانشگاه تهران تا پایان روز جمعه مورخ ۱۵/ ‏۲/‏ ۹۶‬ با رعایت کلیه شرایط و مفاد مندرج در اطلاعیه، تمدید شده است.

حداقل شرایط لازم جهت تقاضا:
1. دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد با میانگین حداقل ١٧ بدون احتساب پایان نامه
2. گواهی اشتغال به تحصیل دانشجویان ترم آخر کارشناسی ارشد، مشروط به دفاع از پایان نامه تا تاریخ ٩۶/۶/٣١ با ذکر معدل
3. دارا بودن مدرک کارشناسی پیوسته با میانگین کل حداقل ١۶
4. سپری نشدن بیش از دو سال از فارغ التحصیلی دانشجو درمقطع کارشناسی ارشد (دانش آموختگان نیمسال دوم سال تحصیلی٩۴-٩٣ و بعد از آن).

تبصره ١: دانش آموختگان و دانشجویان پردیس های خودگردان- دوره های الکترونیکی و مجازی- و نیمه حضوری مجاز به ارائه تقاضا نمی باشند.

تبصره ٢: متقاضیان صرفا مجاز به ارائه درخواست در رشته تحصیلی مرتبط با رشته تحصیلی کارشناسی ارشد خود می باشند.

شرایط اختصاصی:
1. کسب حداقل ۶٠ امتیاز از مجموع امتیازات جداول فعالیت های آموزشی، پزوهشی و مصاحبه مطابق با جداول ارزشیابی مندرج آیین نامه شورای هدایت استعدادهای درخشان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری (جداول ٢ تا ۵) برای پذیرش الزامی است. (اولویت با بالاترین امتیاز می باشد)
2. پذیرفته شدگانی که مدرک زبان را دارا نمی باشند ملزم هستند مدرک قابل قبول زبان عمومی را تا قبل از برگزاری آزمون جامع (طبق آیین نامه آموزشی) ارائه نمایند.

نکات قابل توجه متقاضیان درخصوص مدارک علمی و پژوهشی:
1. مقالات ارائه شده براساس جدول شماره١، باید چاپ شده یا دارای گواهی پییر چاپ بوده و مرتبط با پایان نامه باشد.
2. گواهی پذیرش چاپ باید مورد تایید هیات تحریریه / دفترنشریه با ذکر شماره مجله و دوره آن باشد (زمان چاپ آن حداکثر تا پایان بهمن سال١٣٩۶ باشد).
3. ثبت اختراع باید مورد تایید سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران یا مراجع معتبر بین المللی باشد.
4. برگزیدگان جشنواره های علمی ملی معتبر ) خورازمی ، فارابی ،رازی ،ابن سینا(، علمی بین المللی و برگزیدگان المپیادهای علمی دانشجویی باید دارای تاییدیه رسمی از دبیرخانه جشنواره ذیربط و یا دبیرخانه المپیاد باشند.

مدارک لازم جهت بارگذاری در سامانه جامع آموزش:
1. صفحه اول شناسنامه
2. کارت ملی
3. گواهی پایان تحصیلات و ریز نمرات تایید شده مقطع کارشناسی
4. گواهی پایان تحصیلات و ریز نمرات تایید شده کارشناسی ارشد
5. گواهی صورتجلسه دفاعیه پایان نامه کارشناسی ارشد با درج نمره و درجه پایان نامه.
6. گواهی اشتغال به تحصیل مبنی بر دفاع از پایان نامه تا تاریخ ٩۶/۶/٣١ با ذکر معدل (دانشجویان شاغل به تحصیل کارشناسی ارشد)
7. بارگذاری مقاات علمی، پژوهشی مستخرج و مرتبط با پایان نامه(چاپ شده یا دارای تاییدیه چاپ) در مجلات مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
8. بارگذاری تصاویر دیگر مدارک و سوابق پژوهشی مطابق با جدول شماره ١
9. واریز مبلغ١/٠٠٠/٠٠٠ ریال از طریق درگاه الکترونیکی

به همراه داشتن اصل کلیه مدارک بارگذاری شده برای متقاضیان واجد شرایط، به هنگام مصاحبه الزامی است.

نحوه ارائه درخواست:
متقاضیان محترم چنانچه شرایط ازم طبق آیین نامه میکور را دارا باشند، پس از مطالعه دقیق راهنمای ثبت نام، میتوانند با مراجعه به سامانه سیستم جامع آموزش دانشگاه و دریافت شناسه کاربری و رمز عبور اطلاعات و مدارک مورد نیاز را بار گذاری و ثبت نام نمایند.

تذکرات:
1. قطعی شدن پذیرش منوط به تأیید صاحیت عمومی و تأیید سازمان سنجش آموزش کشور خواهد بود.
2. دانشجوی شاغل به تحصیل در صورت پذیرش، چنانچه تا پایان شهریور ٩۶ فارغ التحصیل نگردد قبولی وی منتفی خواهد شد.
3. درخواست دانش آموختگان دانشگاه های خارج از کشور قابل بررسی نمی باشد.
4. با توجه به محدودیت ظرفیت پذیرش، ارزیابی تخصصی مطابق با آیین نامه مذکور توسط گروه آموزشی مربوطه صورت خواهد پذیرفت و اسامی نفرات پذیرفته شده از طریق وبگاه معاونت آموزشی دانشگاه اعام خواهد گردید. لذا ارسال مدارک، ثبت نام و انجام مصاحبه حقی را برای پذیرش در دانشگاه تهران برای داوطلبان ایجاد نمی نماید.
5. به مدارکی که خارج از مهلت تعیین شده بارگذاری گردد، ترتیب اثر داده نخواهد شد.
6. وجه پرداختی در صورت انصراف و یا عدم پذیرش به هیچ عنوان مسترد نمی گردد لذا به کلیه داوطلبان توصیه می گردد قبل  از واریز هزینه نسبت به مطالعه کامل اطاعیه و راهنمای ثبت نام دقت ازم مبذول گردد.
 


مسئولیت نظرات و دیدگاه های بازدیدکنندگان بر عهده خود ایشان است و لينک های موجود به سایر سايت ها و وبلاگ ها لزوما به معناي تاييد محتواي آنها نمي باشد.
2002-2016 © کلیه حقوق متعلق به سایت اطلاعات علمی دانشجویان ایران به نشانی اینترنتی http://www.daneshjoo.info/ می باشد.  kavoshHamayesh