مرکز همایش های کاوش

 

معتبرترین همایش های کشور را از ما بخواهید

www.icnf.ir

 

آمار بازدید

افراد آنلاین: 1

بازدید امروز : 0

بازديد دیروز : 1

کل بازدید : 571600

تمدید مهلت ثبت‌نام دکتری بدون آزمون ۹۶ دانشگاه تربیت مدرس

تاریخ ثبت: 2 سال پیش

مهلت ثبت‌‌نام در فراخوان پذیرش دکتری بدون آزمون سال تحصیلی ۹۶ – ۹۷ دانشگاه تربیت مدرس تا دهم اردیبهشت ماه تمدید شد.

به گزارش دانشجو (Daneshjoo.info)، بنا بر اعلام دانشگاه تربیت مدرس، با توجه به درخواست های متعدد داوطلبان مبنی بر تمدید مهلت ثبت نام به اطلاع می رساند که مهلت ثبت نام داوطلبان پذیرش دوره های دکتری این دانشگاه حداکثر تا پایان روز یکشنبه مورخ ۱۰ اردیبهشت ۹۶ تمدید گردید.

ضروری است داوطلبان محترم واجد شرایط در فرصت باقیمانده نسبت به ثبت نام و بارگذاری کلیه مدارک الزامی خود در سامانه جامع دانشگاهی (گلستان) وفق اطلاعیه اول اقدام نمایند. یادآور می شود به مدارک ناقص به هیچ وجهی ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجه پرداختی نیز قابل استرداد نخواهد بود.

همچنین یادآور می شود رشته های “علم اطلاعات ودانش شناسی گرایش مدیریت اطلاعات و دانش” و “مهندسی پلیمر- فراورش” از فهرست رشته های دارای پذیرش داشجو حذف و رشته های “هنرهای اسلامی زمینه نقاشی ایرانی” و “مهندسی پلیمر” به فهرست رشته ها اضافه شده است.


مسئولیت نظرات و دیدگاه های بازدیدکنندگان بر عهده خود ایشان است و لينک های موجود به سایر سايت ها و وبلاگ ها لزوما به معناي تاييد محتواي آنها نمي باشد.
2002-2016 © کلیه حقوق متعلق به سایت اطلاعات علمی دانشجویان ایران به نشانی اینترنتی http://www.daneshjoo.info/ می باشد.  kavoshHamayesh