مرکز همایش های کاوش

 

معتبرترین همایش های کشور را از ما بخواهید

www.icnf.ir

 

آمار بازدید

افراد آنلاین: 1

بازدید امروز : 4

بازديد دیروز : 1

کل بازدید : 571604

تمدید مهلت تکمیل فرم تعهد پذیرفته‌شدگان دکتری ۹۵ دانشگاه فردوسی

تاریخ ثبت: 3 سال پیش

فرصت تکمیل فرم تعهد پذیرفته‌شدگان مشروط آزمون دکتری تخصصی سال ۱۳۹۵ دانشگاه فردوسی مشهد تا ۶ مرداد ماه  تمدید شد.

به گزارش دانشجو (Daneshjoo.info)، بنا بر اعلام دانشگاه فردوسی مشهد، توجه به نکات زیر برای پذیرفته شدگان آزمون نیمه متمرکز دکتری تخصصی سال ۱۳۹۵ (مشروط) این دانشگاه الزامی است:

نظر به اینکه نتیجه مصاحبه تعداد معدودی از رشته‎ها، در تاریخ ۳ مرداد ماه اعلام شده است، مهلت تکمیل فرم تعهد پذیرفته شدگان مشروط آزمون نیمه متمرکز دکتری تخصصی سال ۱۳۹۵ دانشگاه فردوسی مشهد تا تاریخ ۱۳۹۵/۰۵/۰۶ تمدید شد. پذیرفته شدگان می‎توانند با مراجعه به نشانی https://pooya.um.ac.ir/educ/exam/PHD_CommitFormLogin.php  فرم تعهد را مطالعه و با آگاهی و رعایت کامل مفاد آن تکمیل، امضاء و از طریق سایت دانشگاه فردوسی مشهد با استفاده از کد رهگیری شخصی، بارگذاری نمایند. بدیهی است عدم تکمیل فرم در بازه زمانی یاد شده به منزله انصراف تلقی خواهد شد.
بنا به اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، نظر به اینکه پذیرش نهایی براساس نمره مرحله ارزیابی تخصصی و نتیجه بررسی صلاحیت های عمومی صورت می‎گیرد. بر این اساس پذیرفته شدگان محترم که فرم تعهدنامه تحصیل در دانشگاه فردوسی مشهد را تکمیل کرده‎اند، لازم است از تاریخ ۱۲ مرداد ماه تا ۲۸ مردادماه ۱۳۹۵ برای انجام بررسی صلاحیت‎های عمومی، بر اساس اطلاعیه‎های سایت سازمان سنجش آموزش کشور اقدام نمایند. در آن مرحله که دانشگاه فردوسی مشهد در فرایند و نتایج آن دخالتی نخواهد داشت، هر فرد پذیرفته شده که تعهدنامه را تکمیل کرده است، فرم مشخصات بررسی صلاحیت‎های عمومی مندرج در سایت اطلاع رسانی آن سازمان را تکمیل و آن را ازطریق سیستم اینترنتی به سازمان ارسال و کد پیگیری مربوط را دریافت خواهد نمود. بر اساس مقررات آزمون دکترای تخصصی ۱۳۹۵، پذیرفته شدگانی که در این خصوص اقدام نکنند، از مرحله گزینش نهایی حذف خواهند شد.
طبق اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور، مهلت ثبت اطلاعات “فرم صلاحیت عمومی دکترای تخصصی دانشگاه‎ها و موسسات آموزش عالی سال ۱۳۹۵“  از روز یکشنبه ۱۳۹۵/۰۵/۰۳ لغایت روز دوشنبه ۱۳۹۵/۰۵/۲۵ می‎باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به لینک http://register1.sanjesh.org/regphdsalahiyat95 مراجعه نمایید.
 


مسئولیت نظرات و دیدگاه های بازدیدکنندگان بر عهده خود ایشان است و لينک های موجود به سایر سايت ها و وبلاگ ها لزوما به معناي تاييد محتواي آنها نمي باشد.
2002-2016 © کلیه حقوق متعلق به سایت اطلاعات علمی دانشجویان ایران به نشانی اینترنتی http://www.daneshjoo.info/ می باشد.  kavoshHamayesh