مرکز همایش های کاوش

 

معتبرترین همایش های کشور را از ما بخواهید

www.icnf.ir

 

آمار بازدید

افراد آنلاین: 1

بازدید امروز : 5

بازديد دیروز : 1

کل بازدید : 571789

تمدید مهلت انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری ۹۵

تاریخ ثبت: 3 سال پیش

فرصت انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی سال ۱۳۹۵ تا ۲۲ آبان ماه تمدید شد.

به گزارش دانشجو (Daneshjoo.info)، بنا بر اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، پیرو اطلاعیه مورخ ۹۵/۸/۱۶، داوطلبان شرکت کننده در آزمون ورودی دوره دکتری«Ph.D» (نیمه متمرکز) سال ۱۳۹۵ که مجاز به انتخاب رشته شده ولی در ردیف پذیرفته شدگان نهایی قرار نگرفته اند، با توجه به برخی اصلاحات و همچنین اعلام رشته محل های جدید علاوه بر رشته های تحصیلی مندرج در اطلاعیه مزبور و به منظور مساعدت برای انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت، می توانند تا پایان روز شنبه مورخ ۹۵/۸/۲۲ نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.

لذا متقاضیان لازم است براساس ضوابط و شرایط مندرج در اطلاعیه مورخ ۹۵/۸/۱۶، نسبت به انتخاب کدرشته محل های مورد علاقه خود حداکثر تا پایان روز شنبه مورخ ۹۵/۸/۲۲ منحصراً از طریق سایت اینترنتی این سازمان اقدام نمایند. ضمناً داوطلبانی که قبلاً انتخاب رشته نموده اند نیز، در صورت تمایل و با توجه به مندرجات اطلاعیه اصلاحیه، می توانند نسبت به اصلاح و ویرایش اولویت های انتخابی خود تا تاریخ فوق الذکر اقدام نمایند.


مسئولیت نظرات و دیدگاه های بازدیدکنندگان بر عهده خود ایشان است و لينک های موجود به سایر سايت ها و وبلاگ ها لزوما به معناي تاييد محتواي آنها نمي باشد.
2002-2016 © کلیه حقوق متعلق به سایت اطلاعات علمی دانشجویان ایران به نشانی اینترنتی http://www.daneshjoo.info/ می باشد.  kavoshHamayesh