مرکز همایش های کاوش

 

معتبرترین همایش های کشور را از ما بخواهید

www.icnf.ir

 

آمار بازدید

افراد آنلاین: 2

بازدید امروز : 1

بازديد دیروز : 1

کل بازدید : 571785

برگزاری مصاحبه‌های دکتری ۹۶ دانشگاه زابل از هفته دوم خرداد

تاریخ ثبت: 2 سال پیش

اطلاعیه دانشگاه زابل در خصوص مرحله دوم ارزیابی تخصصی آزمون دکتری سال ۱۳۹۶ از سوی این دانشگاه منتشر شد.

به گزارش دانشجو (Daneshjoo.info)، دانشگاه زابل در راستای اجرای مرحله دوم آزمون دکتری تخصصی سال ۱۳۹۶ موارد ذیل را به اطلاع داوطلبان می رساند:

داوطلبان حاضر در جلسه آزمون که برای آنها کارنامه مرحله اول (سنجش علمی) توسط سازمان سنجش آموزش کشور صادر شده است و نسبت به انتخاب رشته اقدام نموده اند، در صورت دارا بودن حد نصاب مطابق کارنامه کدرشته‌محل‌های انتخابی که بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور درج شده اسرت می‌توانند از تاریخ ۹۶/۳/۱ با مراجعه به سایت دانشگاه نسبت به تکمیل فرم های ثبت نام برای ارزیابی تخصصی اقدام نمایند. بدیهی است منحصرا داوطلبانی می‌توانند جهت ارزیابی تخصصی در هر کدرشته‌محل به دانشگاه درخواست ارائه نمایند که با توجه به کارنامه مذکور دارای حد نصاب در آن کدرشته محل می‌باشند.
شایان ذکر است حد نصاب لازم برای داوطلبان دارای سهمیه ایثارگر ۷۰درصد و برای داوطلبان دارای سهمیه رزمندگان و مربیان حائز شرایط ۸۰درصد حد نصاب اعلام شده برای داوطلبان آزاد می‌باشد که وضعیت آنها در کارنامه درج شده است.


مسئولیت نظرات و دیدگاه های بازدیدکنندگان بر عهده خود ایشان است و لينک های موجود به سایر سايت ها و وبلاگ ها لزوما به معناي تاييد محتواي آنها نمي باشد.
2002-2016 © کلیه حقوق متعلق به سایت اطلاعات علمی دانشجویان ایران به نشانی اینترنتی http://www.daneshjoo.info/ می باشد.  kavoshHamayesh