مرکز همایش های کاوش

 

معتبرترین همایش های کشور را از ما بخواهید

www.icnf.ir

 

آمار بازدید

افراد آنلاین: 1

بازدید امروز : 0

بازديد دیروز : 5

کل بازدید : 571789

بازگشت دانشگاه‌ها به رسانه‌های اطلاع‌رسانی قدیم

تاریخ ثبت: 3 سال پیش

با وجود همگانی شدن استفاده از وب‌سایت‌ها و کانال‌های خبری، بسیاری از دانشگاه‌ها پیامک و تماس تلفنی را برای اطلاع‌رسانی به پذیرفته‌شدگان آزمون دکتری انتخاب کرده‌اند.

به گزارش  دانشجو (Daneshjoo.info)، در حالی که فراخوان‌های پذیرش دکتری بدون آزمون و جزئیات برگزاری آزمون اختصاصی دکتری دانشگاه‌ها در سال ۱۳۹۵ از طریق وب‌سایت دانشگاه‌ها اطلاع‌رسانی شده است، دانشگاه‌ها به جای اعلام فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان به صورت عمومی در وب‌سایت خود، تصمیم به اعلام نتایج از طریق تماس تلفنی و حتی پیامک نموده‌اند.

برخی دانشگاه ها رسما اعلام نموده اند که اطلاع رسانی از طریق تلفن و پیامک انجام خواهد شد و حتی خواستار پاسخگو بودن داوطلبان در صورت تماس از جانب دانشگاه و یا فعال کردن دریافت پیامک‌های تبلیغاتی از جانب داوطلبان جهت دریافت نتایج شده‌اند! این امر نگرانی داوطلبان را در پی داشته است، چرا که از یک سو این نوع اطلاع رسانی تنها برای پذیرفته شدگان مفید است و داوطلبان دیگر تا مدتها منتظر اطلاع رسانی از سوی دانشگاه مورد نظر خواهند ماند و از سوی دیگر همواره این بیم وجود دارد که در دسترس نبودن تلفن همراه داوطلب و یا مشکلات خطوط تلفن همراه موجب از دست رفتن فرصت قبولی داوطلبان گردد. ضمن آنکه مشکلات ناشی از خطای انسانی در اطلاع رسانی نیز به مشکلات ذکر شده اضافه خواهد شد.

علاوه بر این عدم اعلام رسمی اسامی پذیرفته شدگان، موجب بی اعتمادی داوطلبان گردیده، به نحوی که برخی علیرغم دریافت پیامک و یا تماس تلفنی، از پذیرش خود اطمینان ندارند.


مسئولیت نظرات و دیدگاه های بازدیدکنندگان بر عهده خود ایشان است و لينک های موجود به سایر سايت ها و وبلاگ ها لزوما به معناي تاييد محتواي آنها نمي باشد.
2002-2016 © کلیه حقوق متعلق به سایت اطلاعات علمی دانشجویان ایران به نشانی اینترنتی http://www.daneshjoo.info/ می باشد.  kavoshHamayesh