مرکز همایش های کاوش

 

معتبرترین همایش های کشور را از ما بخواهید

www.icnf.ir

 

آمار بازدید

افراد آنلاین: 1

بازدید امروز : 0

بازديد دیروز : 2

کل بازدید : 571792

انتشار نتایج پذیرفته شدگان دکتری بدون آزمون دانشگاه صنعتی سهند در سال ۹۵

تاریخ ثبت: 3 سال پیش

فهرست اسامی پذیرفته شدگان قطعی دکتری استعداد درخشان سال تحصیلی ۹۵-۹۶ دانشگاه صنعتی سهند از سوی این دانشگاه اعلام شد.

به گزارش دانشجو (Daneshjoo,info)، در اطلاعیه منتشره از سوی دانشگاه آمده است:

ضمن تبریک به پذیرفته شدگان دوره دکتری بدون آزمون (از طریق آیین نامه استعداد درخشان) دانشگاه صنعتی سهند، بدین وسیله  افراد حائز شرایط جهت ادامه تحصیل درمقطع دکتری بدون آزمون ۱۳۹۵ دانشگاه صنعتی سهند به شرح ذیل اعلام می گردد:

ردیف رشته گرایش پذیرش قطعی
 
۱ مهندسی شیمی مهندسی شیمی آزاده طلعتی 
المیرا اصغری
۲ مهندسی پلیمر صنایع پلیمر امین عبداللهی شریف آباد
۳ مهندسی نفت نفت و بهره برداری مخازن مهدی کلانتری میبدی

لازم به ذکر است اسامی داوطلبان حائز شرایط در پرتال سازمان سنجش درج خواهد شد و امکان لغو قبولی پس از درج در این پورتال وجود ندارد، لذا چنان چه هرکدام از متقاضیان تمایل به ادامه تحصیل از طریق سهمیه استعدادهای درخشان در دانشگاه صنعتی سهند را نداشته و یا در سایر دانشگاه ها پذیرفته شده اند، لازم است حداکثر تا مورخ ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ انصراف خود را به صورت مکتوب به دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه صنعتی سهند تحویل دهند و یا به شماره تلفن ۰۴۱-۳۳۴۵۹۴۹۴ فاکس نمایند.

ثبت نام پذیرفته شدگان بدون آزمون همزمان با پذیرفته شدگان آزمون سراسری که متعاقبا از طریق سایت دانشگاه www.sut.ac.ir اعلام خواهد گردید، انجام خواهد شد. در ضمن ادامه تحصیل این افراد منوط به تایید سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.

تلفن پاسخگوئی به سوالات:   ۳۳۴۵۹۱۳۱-۰۴۱۱، ۳۳۴۵۹۴۹۴-۰۴۱

تذکر مهم: به اطلاع متقاضیانی که امتیاز لازم را از بند مقالات مستخرج از تز کسب نکرده اند و یا در فراخوان اول موفق به ارسال مدارک نشده اند می رساند فراخوان دوم دانشگاه در مرداد ماه از طریق سایت دانشگاه اعلام خواهد شد.


مسئولیت نظرات و دیدگاه های بازدیدکنندگان بر عهده خود ایشان است و لينک های موجود به سایر سايت ها و وبلاگ ها لزوما به معناي تاييد محتواي آنها نمي باشد.
2002-2016 © کلیه حقوق متعلق به سایت اطلاعات علمی دانشجویان ایران به نشانی اینترنتی http://www.daneshjoo.info/ می باشد.  kavoshHamayesh