مرکز همایش های کاوش

 

معتبرترین همایش های کشور را از ما بخواهید

www.icnf.ir

 

آمار بازدید

افراد آنلاین: 1

بازدید امروز : 1

بازديد دیروز : 1

کل بازدید : 571785

انتشار نتایج پذیرش دکتری استعداد درخشان دانشگاه رازی در سال ۹۵

تاریخ ثبت: 3 سال پیش

اسامی پذیرفته شدگان فراخوان پذیرش دکتری بدون آزمون سال تحصیلی ۹۵-۹۶ دانشگاه رازی منتشر شد.

به گزارش دانشجو (Daneshjoo.info)، بنا بر اعلام این دانشگاه، این پذیرش موقت بوده و در صورت موافقت سازمان سنجش نهایی می گردد. در صورت انصراف نفرات اصلی، افراد ذخیره به ترتیب جایگزین می گردند. دانشجویان پذیرفته شده (نفرات اصلی) از طریق استعدادهای درخشان جهت انجام مراحل تایید صلاحیت عمومی مبلغ ۲۹۰/۰۰۰ ریال (معادل ۲۹۰۰۰ تومان) ریال به شماره حساب ۲۱۷۲۱۱۹۰۰۱۰۰۳ نزد بانک ملی ایران – خزانه داری کل واریز و فیش مربوطه را به همراه مدارک زیر در زمان شروع ثبت نام به حوزه تحصیلات تکمیلی تحویل دهند. در غیر این صورت ثبت نام آنان انجام نخواهد شد.

دریافت فایل اسامی پذیرفته شدگان دکتری استعداد درخشان ۱۳۹۵ دانشگاه رازی

زمان ثبت نام دانشجویان استعداد درخشان همزمان با دانشجویانی است که از طریق کنکور سراسری پذیرفته شده اند. به منظور اطلاع از زمان ثبت نام و نحوه انجام آن اطلاعاتی را که در سایت دانشگاه (تحصیلات تکمیلی) قرار خواهد گرفت به دقت مطالعه فرمایید. فرم گزینش صلاحیت های عمومی در سایت دانشگاه رازی، معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی، مدیریت تحصیلات تکمیلی، قسمت فرمها قرار دارد.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱- اصل فیش واریزی

۲- فرم مشخصات که باید توسط داوطلب تکمیل و پس از الصاق عکس امضاء شود (برای مقطع دکتری سه نسخه و کارشناسی ارشد یک نسخه)

۳- تصویر شناسنامه داوطلب (یک نسخه)

۴- تصویر پشت و روی کارت ملی (یک نسخه)


مسئولیت نظرات و دیدگاه های بازدیدکنندگان بر عهده خود ایشان است و لينک های موجود به سایر سايت ها و وبلاگ ها لزوما به معناي تاييد محتواي آنها نمي باشد.
2002-2016 © کلیه حقوق متعلق به سایت اطلاعات علمی دانشجویان ایران به نشانی اینترنتی http://www.daneshjoo.info/ می باشد.  kavoshHamayesh