مرکز همایش های کاوش

 

معتبرترین همایش های کشور را از ما بخواهید

www.icnf.ir

 

آمار بازدید

افراد آنلاین: 1

بازدید امروز : 2

بازديد دیروز : 2

کل بازدید : 571796

انتشار اطلاعیه دکتری بدون آزمون ۱۳۹۶ دانشگاه گنبد کاووس

تاریخ ثبت: 2 سال پیش

متقاضیان پذیرش دکتری بدون آزمون سال ۱۳۹۶ دانشگاه گنبد کاووس تا ۱۰ خرداد ماه می‎‌توانند نسبت به ارسال مدارک خود اقدام نمایند.

به گزارش دانشجو (Daneshjoo.info)، دانشگاه گنبدکاووس برای سال تحصیلی ۹۷-۱۳۹۶ براساس آیین نامه پذیرش بدون آزمون در دوره تحصیلی دکتری به شماره ۲۱/۶۷۲۷۲ مورخ ۱۳۹۳/۴/۱۸ و اصلاحیه شماره ۲۱/۲۳۷۲۰۰ مورخ ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ از میان برگزیدگان علمی یک نفر در رشته زراعت و یک نفر در رشته شیلات گرایش تولید و بهره‌برداری آبزیان دانشجو می­‌پذیرد. داوطلبان در صورت احراز و رعایت شرایط این اطلاعیه و بندهای زیر می‌توانند در رقابت پذیرش بدون آزمون دوره دکتری تخصصی این دانشگاه شرکت و پس از بررسی اولیه برای مصاحبه دعوت شوند.

شرایط پذیرش
1. داوطلبان لازم است دانش آموخته کارشناسی ارشد داخل کشور و رشته آنان متناسب با رشته مورد تقاضا (به تشخیص گروه تخصصی مربوطه و تایید شورای آموزشی دانشگاه) باشد و یا دانشجویان جاری دوره کارشناسی ارشد متقاضی پذیرش حداکثر تا ۱۳۹۶/۶/۳۱ دانش آموخته شوند.
2. داشتن میانگین کل حداقل ۱۶ در دوره کارشناسی و ۱۷ در دوره کارشناسی ارشد (بدون احتساب نمره پایان نامه)
3. بیش از دوسال از تاریخ دانش آموختگی متقاضی نگذشته باشد.
4. کسب حداقل ۶۰ امتیاز از فعالیتهای آموزشی، پژوهشی و مصاحبه مطابق جدول ارزشیابی و راهنمای امتیاز دهی وزارت علوم، تحقیفات و فناوری

تذکر:
1. دارندگان مدرک تحصیلی معادل کارشناسی ارشد مشمول این اطلاعیه نیستند.
2. دانشجویان شاغل به تحصیل در دوره های دکتری تخصصی مشمول این اطلاعیه نیستند.
3. دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه های غیردولتی- غیر انتفاعی و پردیس های بین الملل ( خودگردان) مجاز به استفاده از این آیین نامه پذیرش استعداد های درخشان دوره دکتری نیستند.

نکات مهم:
1. مرجع اطلاع رسانی، سایت دانشگاه بوده و اعلام اسامی واجد شرایط مصاحبه و تاریخ های دعوت به مصاحبه از طریق همین سایت یا تماس تلفنی متعاقباً اعلام خواهد شد. شماره تماس دفتر معاونت آموزشی و پژوهشی دانشکده کشاورزی جهت پاسخگویی: ۳۳۲۶۱۷۶۹- ۰۱۷
2. مدارک ارسالی (فرم ها، کپی مدارک آموزشی و …) و هزینه ثبت نام به هیچ وجه مسترد نخواهند شد.
3. پذیرفته شدگان این دانشگاه به صورت تمام وقت در دوره دکتری اشتغال به تحصیل خواهند داشت و مشمول کلیه مقررات آموزشی و انضباطی دانشگاه خواهند بود.
4. پذیرفته شدگانی که در استخدام دستگاه های دولتی هستند باید مدارک لازم مبنی بر موافقت با تحصیل تمام وقت یا ماموریت تحصیلی را در روز ثبت نام و برای شروع به تحصیل ارائه نمایند.
5. چنانچه در هر یک از مراحل ثبت نام، برگزاری یا مصاحبه و تحصیل در دانشگاه مشخص گردد که داوطلب واجد هر یک از شرایط مندرج در این آگهی نبوده است بلافاصله از شرکت در مصاحبه و یا ادامه تحصیل وی جلوگیری بعمل خواهد آمد و مطابق مقررات با وی رفتارخواهد شد.
6. دانشگاه ملزم به تکمیل ظرفیت رشته و گرایش نیست و بدیهی است ارسال مدارک و یا دعوت به مصاحبه و انجام مصاحبه هیچ حقی را برای داوطلب در خصوص پذیرش نهایی در دانشگاه ایجاد نمی‌کند.
7. مدارک مربوط به سوابق علمی آموزشی و پژوهشی مانند پایان نامه، کتب، مقالات چاپ شده، تحقیقات انجام شده و نظایر آن در زمان مصاحبه طبق فرم مشخصات فردی و به ترتیب تنظیم و ارائه شوند.
8. پذیرش داوطلبان حائز شرایط این آیین نامه بدون پرداخت شهریه تحصیلی است.
9. تغییر رشته یا تغییر محل تحصیل افراد پذیرفته شده براساس این آیین نامه مجاز نیست.

مدارک ارسالی:
1. فرم شماره ۱ (تقاضانامه ثبت نام)، فرم شماره ۲ (فرم مخصوص تعهد حضور تمام وقت در طول دوره دکتری) که توسط داوطلب تکمیل و امضا شده باشد و فرم شماره ۳ (صرفا برای دانشجویان شاغل به تحصیل) که توسط مراجع مربوطه تایید شده باشد (که بایستی بصورت تایپ شده تکمیل، پرینت و امضاء شوند)
2. تصویر تمامی صفحات شناسنامه و کارت ملی یک سری
3. دو قطعه عکس۴ × ۳ پشت نویسی شده که در سال جاری گرفته شده باشد. یک قطعه عکس نیز بر روی فرم چسبانده شود.
4. مدرک نداشتن منع ادامه تحصیل از نظر مقررات نظام وظیفه برای داوطلبان مرد. (کارت پایان خدمت، معافیت دائم و یا تصویر معافیت تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد دارای اعتبار)
5. مدرک زبان انگیسی در صورت وجود.
6. اصل فیش بانکی به مبلغ ۸۰۰٫۰۰۰ ریال (هشتاد هزار تومان) بابت وجه ثبت نام به حساب جاری شماره۳۱۳۷۰۸۷۶۴۱ به نام درآمدهای متفرقه آموزشی و پژوهشی دانشگاه نزد بانک تجارت شعبه سه راه فرودگاه

تذکر: به مدارکی که ناقص و یا پس از مهلت مقرر ارسال شده باشند ترتیب اثر داده نخواهد شد.

 نحوه ارسال مدارک ثبت نام:

داوطلبان باید فرمهای لازم را حداکثر تا پایان وقت اداری ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ تکمیل و به ایمیل canr@gonbad.ac.ir ارسال نمایند. ارائه اصل مدارک و فیش واریزی در روز مصاحبه الزامی است.


مسئولیت نظرات و دیدگاه های بازدیدکنندگان بر عهده خود ایشان است و لينک های موجود به سایر سايت ها و وبلاگ ها لزوما به معناي تاييد محتواي آنها نمي باشد.
2002-2016 © کلیه حقوق متعلق به سایت اطلاعات علمی دانشجویان ایران به نشانی اینترنتی http://www.daneshjoo.info/ می باشد.  kavoshHamayesh