مرکز همایش های کاوش

 

معتبرترین همایش های کشور را از ما بخواهید

www.icnf.ir

 

آمار بازدید

افراد آنلاین: 1

بازدید امروز : 0

بازديد دیروز : 0

کل بازدید : 571783

امکان ویرایش معدل مقاطع گذشته جهت شرکت در کنکور دکتری ۹۷

تاریخ ثبت: 2 سال پیش

داوطلبان آزمون دکتری ۹۷ می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش از طریق بخش ویرایش کارت کنکور، نسبت به اصلاح معدل مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد خود اقدام نمایند.

به گزارش دانشجو (Daneshjoo.info)، بنا بر اعلام سازمان سنجش، معدل های مندرج در کارت شرکت در آزمون داوطلبان (معدل مدرک کارشناسی و معدل مدرک کارشناسی ارشد)، براساس اطلاعاتی که توسط شخص داوطلب به هنگام ثبت نام اینترنتی ارائه شده، درج گردیده است، لذا داوطلبان لازم است معدل های مندرج در کارت ورودی خود را با توجه به تبصره های ذیل بررسی و چنانچه داوطلبی در زمان ثبت نام برای شرکت در آزمون مذکور (۹۶/۹/۱ لغایت ۹۶/۹/۱۱) موفق نشده است که معدل مقطع کارشناسی ارشد خود را بنا به دلایلی در تقاضانامه ثبت نام درج نماید، می تواند با مراجعه به سایت سازمان و ورود به مرحله ویرایش نسبت به اصلاح معدل واقعی خود اقدام نماید.

فارغ التحصیلان سنوات قبل و همچنین آن دسته از داوطلبانی که تا تاریخ ۹۶/۹/۱۱ (زمان ثبت نام برای شرکت آزمون) موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) یا دکتری حرفه ای شده و دانش آموخته تلقی گردیده اند، باید معدل های مندرج در مدرک تحصیلی مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد آنان با معدل های مندرج در کارت ورودی یکسان باشد، در غیر این صورت می بایست نسبت به ویرایش معدل خود در سایت سازمان اقدام نمایند.

دانشجویان شاغل به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد یا دکتری حرفه ای که در زمان شروع به ثبتنام برای شرکت در این آزمون (تاریخ ۹۶/۹/۱۱) همچنان دانشجو بوده اند، اعم از اینکه بعد از پایان مهلت زمان ثبتنام (تاریخ ۹۶/۹/۱۱) فارغ التحصیل شده اند و یا حداکثر تا تاریخ ۹۷/۶/۳۱ یا ۹۶/۱۱/۳۰ فارغ التحصیل خواهند شد، در زمان پرینت کارت شرکت در آزمون می بایست نسبت به ویرایش یا درج معدل فارغ التحصیلی (برای فارغ التحصیلان تا تاریخ ۹۶/۱۱/۳۰) و یا میانگین نمرات واحدهای گذرانده شده تا تاریخ ۹۶/۱۱/۳۰ (برای فارغ التحصیلان تا تاریخ ۹۷/۶/۳۱) اقدام نمایند. (دانشجویان سال آخر می بایست نسبت به دریافت گواهی تایید معدل که نمونه آن در اطلاعیه پرینت کارت شرکت در آزمون درج شده، از دانشگاه های محل تحصیل خود اقدام نمایند.)

آن دسته از داوطلبانی که دوره تحصیلی مقطع کارشناسی آنان ناپیوسته بوده، باید میانگین معدل واقعی کاردانی (فوق دیپلم) و مقطع کارشناسی ناپیوسته (لیسانس) آنان با معدل کارشناسی مندرج در کارت ورودی یکسان باشد. در غیر این صورت میبایست نسبت به ویرایش معدل خود در سایت سازمان اقدام نمایند.


مسئولیت نظرات و دیدگاه های بازدیدکنندگان بر عهده خود ایشان است و لينک های موجود به سایر سايت ها و وبلاگ ها لزوما به معناي تاييد محتواي آنها نمي باشد.
2002-2016 © کلیه حقوق متعلق به سایت اطلاعات علمی دانشجویان ایران به نشانی اینترنتی http://www.daneshjoo.info/ می باشد.  kavoshHamayesh