مرکز همایش های کاوش

 

معتبرترین همایش های کشور را از ما بخواهید

www.icnf.ir

 

آمار بازدید

افراد آنلاین: 1

بازدید امروز : 2

بازديد دیروز : 2

کل بازدید : 571796

امکان اعتراض به نتایج آزمون دکتری ۹۵ دانشگاه فردوسی مشهد

تاریخ ثبت: 3 سال پیش

داوطلبان آزمون دکتری ۹۵ دانشگاه فردوسی مشهد می توانند تا ۶ مرداد ماه اعتراض مستدل خود را نسبت به نتایج پذیرش این دانشگاه اعلام نمایند.

به گزارش دانشجو (Daneshjoo.info)، متن اطلاعیه شماره ۲ پذیرش آزمون نیمه متمرکز دکتری تخصصی سال ۱۳۹۵ (مشروط) دانشگاه فردوسی مشهد به شرح زیر است:

در فرم تعهد، کد ملی را بدن صفر وارد نمایید.
پذیرفته شدگان گرامی پس از تکمیل فرم تعهد و امضای آن، با استفاده از کد رهگیری شخصی، فرم را بارگذاری نمایند. با توجه به اینکه در فرم تعهد، محلی برای امضای مسئول موسسه آموزش عالی در نظر گرفته شده است، امضای مقام مسئول پس از ارسال در دانشگاه انجام خواهد پذیرفت و در این رابطه هیچ مسئولیتی متوجه پذیرفته شدگان نمی‎باشد.
به منظور پاسخ گویی به آن دسته از داوطلبان گرامی که نسبت به نتایج اعلام شده اعتراض مستدل دارند، این امکان ایجاد شده است که حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۵/۰۵/۰۶ درخواست رسیدگی خود همراه با مستندات را به آدرس پست الکترونیکی PHD1395@um.ac.ir تحت عنوان «درخواست رسیدگی» ارسال نمایند. بدیهی است که پاسخ درخواست نیز به آدرس پست الکترونیک آنان اعلام خواهد گردید.
با عنایت به اینکه ارزیابی تخصصی داوطلبان با مسئولیت مستقیم گروه‎های آموزشی به دقیق‎ترین وجه صورت گرفته و مستندات و امتیازات ارزیابی هر داوطلب بارها مورد بررسی تخصصی قرار گرفته است، از مراجعه حضوری به دانشگاه و تماس تلفنی جهت پیگیری نتایج جداً خودداری نمایید. به هر گونه سوال یا درخواست در رابطه با آزمون دکتری از طریق آدرس پست الکترونیکی PHD1395@um.ac.ir  پاسخ داده خواهد شد.
پس از قطعی شدن سپردن تعهد توسط پذیرفته شدگان که در این مرحله اسامی آن‎ها اعلام شده است، به تدریج اسامی تکمیل ظرفیت‎های کلیه رشته‎ها اعلام خواهد شد.


مسئولیت نظرات و دیدگاه های بازدیدکنندگان بر عهده خود ایشان است و لينک های موجود به سایر سايت ها و وبلاگ ها لزوما به معناي تاييد محتواي آنها نمي باشد.
2002-2016 © کلیه حقوق متعلق به سایت اطلاعات علمی دانشجویان ایران به نشانی اینترنتی http://www.daneshjoo.info/ می باشد.  kavoshHamayesh