مرکز همایش های کاوش

 

معتبرترین همایش های کشور را از ما بخواهید

www.icnf.ir

 

آمار بازدید

افراد آنلاین: 1

بازدید امروز : 0

بازديد دیروز : 2

کل بازدید : 571792

امروز؛ آخرین مهلت انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری ۹۶ آزاد

تاریخ ثبت: 2 سال پیش

متقاضیان پذیرش در دوره‌ دکتری دانشگاه آزاد اسلامی در مرحله تکمیل ظرفیت تا ساعت ۲۴ امشب جمعه ۱۴ مهر ماه ۱۳۹۶ برای انتخاب‌رشته مهلت دارند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی‌ارشد ۱۳۹۶ دانشگاه آزاد اسلامی از ساعت ۱۰ روز سه‌شنبه ۱۱ مهر آغاز شده و ساعت ۲۴ امروز جمعه ۱۴ مهر پایان می‌یابد.

همه داوطلبانی که در آزمون دکتری تخصصی ۱۳۹۶ شرکت کرده‌اند، دعوت به مصاحبه شده‌اند و در جلسه مصاحبه حاضر بوده‌اند، می‌توانند واحدهای دانشگاهی مجری رشته گرایشی را که در مصاحبه آن شرکت کرده‌اند، در استان محل انجام فرآیند مصاحبه انتخاب کنند. داوطلبان می‌توانند از راهنمای موجود در سامانه برای اطلاع از رشته‌‌محل‌هایی که مجاز به انتخاب آنها می‌باشند، استفاده کنند. داوطلبان در این مرحله از تکمیل ظرفیت مجاز به انتخاب حداکثر ۲۰ رشته‌محل از میان ۱۳۷۸ رشته‌‌محل ارائه شده خواهند بود.

امکان ویرایش رشته‌محل‌های انتخابی تا پایان مدت زمان ثبت‌نام برای داوطلبان فراهم است.

اسامی پذیرفته‌شدگان هفته سوم مهر اعلام خواهد شد. پذیرفته‌شدگان می‌توانند بعد از اعلام نتایج مطابق زمان‌بندی اعلام شده برای ثبت‌نام به واحد دانشگاهی محل پذیرش مراجعه کنند.
 


مسئولیت نظرات و دیدگاه های بازدیدکنندگان بر عهده خود ایشان است و لينک های موجود به سایر سايت ها و وبلاگ ها لزوما به معناي تاييد محتواي آنها نمي باشد.
2002-2016 © کلیه حقوق متعلق به سایت اطلاعات علمی دانشجویان ایران به نشانی اینترنتی http://www.daneshjoo.info/ می باشد.  kavoshHamayesh