مرکز همایش های کاوش

 

معتبرترین همایش های کشور را از ما بخواهید

www.icnf.ir

 

آمار بازدید

افراد آنلاین: 1

بازدید امروز : 2

بازديد دیروز : 2

کل بازدید : 571796

اعلام نحوه انتشار نتایج نهایی تکمیل ظرفیت آزمون دکتری ۹۵

تاریخ ثبت: 3 سال پیش

اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی مرحله تکمیل ظرفیت آزمون ورودی دوره دکتری سال ۱۳۹۵ از طریق دانشگاه‌ها اطلاع‌رسانی خواهد شد.

به گزارش دانشجو (Daneshjoo.info)، بنا بر اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، اعلام نتیجه نهایی تکمیل ظرفیت دکتری ۹۵ توسط دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی صورت خواهد گرفت و از طریق این سازمان نخواهد بود.
علاوه بر این، نظر به اینکه پذیرش نهایی براساس نمره مرحله ارزیابی تخصصی و نتیجه بررسی صلاحیت های عمومی صورت می‌گیرد، لذا آن دسته از داوطلبانی که بر اساس حدنصاب تعیین شده دانشگاه ها و مؤسسات به آن دانشگاه ها مراجعه نموده و پس از مرحله ارزیابی تخصصی، واجد شرایط هر یک از دانشگاه ها و مؤسسات قرار می‌گیرند، به عنوان پذیرفته شده مشروط تلقی می‌شوند و لذا لازم است از تاریخ ۹۵/۱۰/۲۶ لغایت ۹۵/۱۱/۹ برای انجام بررسی صلاحیت های عمومی، نسبت به واریز مبلغ ۲۹۰٫۰۰۰ (دویست و نود هزار) ریال از طریق پرداخت الکترونیک در پایگاه اطلاع رسانی این سازمان عمل نموده و سپس نسبت به تکمیل فرم مشخصات بررسی صلاحیت‌های عمومی مندرج در آن پایگاه اطلاع رسانی اقدام و آن را از طریق سیستم اینترنتی به سازمان ارسال و کد پیگیری مربوط را دریافت نمایند. بدیهی است داوطلبانی که در این خصوص اقدام نکنند، از مراحل گزینش نهایی حذف و امکان پذیرش در آزمون دکتری سال ۱۳۹۶ را نخواهند داشت.
تبصره: داوطلبانی که در اردیبهشت تا مردادماه سال ۱۳۹۵ فرم مربوط به صلاحیت‌های عمومی را تکمیل و ارسال نموده‌اند نیازی به تکمیل و ارسال مجدد آن نمی‌باشد.


مسئولیت نظرات و دیدگاه های بازدیدکنندگان بر عهده خود ایشان است و لينک های موجود به سایر سايت ها و وبلاگ ها لزوما به معناي تاييد محتواي آنها نمي باشد.
2002-2016 © کلیه حقوق متعلق به سایت اطلاعات علمی دانشجویان ایران به نشانی اینترنتی http://www.daneshjoo.info/ می باشد.  kavoshHamayesh