مرکز همایش های کاوش

 

معتبرترین همایش های کشور را از ما بخواهید

www.icnf.ir

 

آمار بازدید

افراد آنلاین: 1

بازدید امروز : 0

بازديد دیروز : 0

کل بازدید : 571783

اعلام نتایج دکتری ۹۶ سراسری در روزهای آینده

تاریخ ثبت: 2 سال پیش

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: سیستم پاسخگویی سازمان سنجش آموزش کشور مرجع معتبری برای بیان اخبار و اطلاعیه‌های این سازمان نیست.

به گزارش ایسکانیوز، مشاور عالی سازمان سنجش خاطر نشان کرد: سیستم پاسخگویی سازمان سنجش برای این است که داوطلبان تماس بگیرند و سئوالات خود را با ما در میان بگذارند ولی اخبار و اطلاعیه ها همانطور که از گذشته به صورت انتشار در رسانه ها بوده است اینبار هم همانگونه خواهد بود.

دکتر حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در گفتگو با خبرنگار سرویس دانشگاه ایسکانیوز خبربرخی رسانه ها مبنی بر اعلام نتایج آزمون دکتری دولتی ۹۶ در روز ۴ شهریور را درست ندانست.

وی افزود: ما منتظر هستیم که تاریخ و ساعت دقیق اعلام نتایج آزمون دکتری دولتی ۹۶ مشخص شود و سپس اعلام کنیم.

وی افزود: ما همچنان منتظر هستیم تا تاریخ و ساعت دقیق اعلام نتایج مشخص شود تا داوطلبان گرامی بتوانند در ساعت اعلام شده به سایت مراجعه کنند.

توکلی خاطر نشان کرد: طبق تاریخی که قبلا مشخص شده است نتایج آزمون دکتری تخصصی ۹۶ دانشگاه‌های دولتی تا تاریخ ۱۰ شهریور اعلام می شود و همچنین اگر زودتر نتایج نهایی شود اطلاع رسانی می شود.

گفتنی است روز گذشته سیستم پاسخگوی سازمان سنجش از اعلام نتایج دکتری در روز شنبه ۴ شهریور خبر داده بود.


مسئولیت نظرات و دیدگاه های بازدیدکنندگان بر عهده خود ایشان است و لينک های موجود به سایر سايت ها و وبلاگ ها لزوما به معناي تاييد محتواي آنها نمي باشد.
2002-2016 © کلیه حقوق متعلق به سایت اطلاعات علمی دانشجویان ایران به نشانی اینترنتی http://www.daneshjoo.info/ می باشد.  kavoshHamayesh