مرکز همایش های کاوش

 

معتبرترین همایش های کشور را از ما بخواهید

www.icnf.ir

 

آمار بازدید

افراد آنلاین: 1

بازدید امروز : 0

بازديد دیروز : 1

کل بازدید : 571790

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری ۹۴ آزاد در سکوت خبری

تاریخ ثبت: 3 سال پیش

با وجود گذشت حدود یک هفته از اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری ۹۴ دانشگاه آزاد اسلامی، هنوز خبری در این خصوص منتشر نشده است.

به گزارش دانشجو(Daneshjoo.info) بنا بر اعلام مرکز آزمون دانشگاه آزاد، نتایج تکمیل ظرفیت دکتری ۹۴ در سایت www.azmoon.net درج شده است. چنان‌چه داوطلبان به نتیجه اعتراض دارند، می‌توانند درخواست اعتراض خود را با ذکر اطلاعات فردی و ادرس و تلفن و کارنامه به ادرس تهران، انتهای بزرگراه شهید ستاری، میدان دانشگاه، بلوار حصارک، سازمان مرکزی دانشگاه ازاد اسلامی، پارکینگ طبقاتی مرکز سنجش و پذیرش ارسال کنند و یا چنان‌چه ساکن تهران هستند در ساعات اداری مراجعه کنند.
گفتنی است پنجشنبه شب گذشته، لینک «نتیجه آزمون دکتری تخصصی» بر روی سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی قرار گرفت، اما در رابطه با این لینک، هیچ‌گونه اطلاع‌رسانی از سوی دانشگاه آزاد اسلامی صورت نگرفت. برخی داوطلبان با مراجعه به لینک مذکور، خبر از اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری ۹۴ دادند.

در حالی که با طولانی شدن زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری ۹۴، بسیاری داوطلبان چشم‌انتظار نتایج بودند، با گذشت حدود یک هفته، همچنان خبری در این رابطه منتشر نشده است. اما پیگیری‌های به‌عمل آمده از مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی حاکی از اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری ۱۳۹۴ است.


مسئولیت نظرات و دیدگاه های بازدیدکنندگان بر عهده خود ایشان است و لينک های موجود به سایر سايت ها و وبلاگ ها لزوما به معناي تاييد محتواي آنها نمي باشد.
2002-2016 © کلیه حقوق متعلق به سایت اطلاعات علمی دانشجویان ایران به نشانی اینترنتی http://www.daneshjoo.info/ می باشد.  kavoshHamayesh