مرکز همایش های کاوش

 

معتبرترین همایش های کشور را از ما بخواهید

www.icnf.ir

 

آمار بازدید

افراد آنلاین: 1

بازدید امروز : 0

بازديد دیروز : 2

کل بازدید : 571792

اعلام نتایج اولیه دکتری بدون آزمون ۹۶ دانشگاه تربیت مدرس

تاریخ ثبت: 2 سال پیش

نتایج دعوت به مصاحبه داوطلبان دکتری بدون آزمون ۱۳۹۶ دانشگاه تربیت مدرس منتشر شد.

به گزارش دانشجو (Daneshjoo.info)، متن اطلاعیه منتشر شده از سوی دانشگاه تربیت مدرس به شرح ذیل می باشد:

بدین وسیله به اطلاع می رساند کلیه داوطلبانی که وفق اطلاعیه اول فراخوان پذیرش دانشجو از طریق آیین نامه پنیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان (برگزیدگان علمی) متقاضی پنیرش در دوره های دکتری تخصصی سال ۱۳۹۶ این دانشگاه شده اند، ضروری است برای آگاهی از وضعیت بررسی پرونده الکترونیکی اولیه خود با استفاده از شناسه کاربری و رمز عبوری که هنگام ثبت نام در سامانه جامع دانشگاهی (گلستان) دریافت کرده اند وارد سامانه مذکور شده و از منوی ثبت نام به دانشگاه تربیت مدرس به پذیرش برگزیدگان علمی دوره های دکتری تخصصی دانشگاه تربیت مدرس، لینک آخرین وضعیت داوطلب را انتخاب نمایند و از وضعیت بررسی نسخه الکترونیکی مدارک ارسالی خود به شرح زیر مطلع شوند:

* داوطلبانی که وضعیت بررسی نسخه الکترونیکی مدارک آنها در سامانه جامع دانشگاهی (گلستان) “تایید” اعلام شده است مجاز به شرکت در جلسه آزمون شفاهی (بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی و مصاحبه علمی ) هستند و ضروری است نسبت به تکمیل فرایند بررسی پذیرش و انتخاب زمینه تحقیقاتی مورد علاقه خود در سامانه مذکور اقدام و گواهی مربوط به ثبت نام را دریافت نمایند.

ارائه گواهی ثبت نام، اصل کارت ملی و کلیه مدارکی که داوطلبان در هنگام ثبت نام در سامانه مذکور بارگذاری کرده اند در روز برگزاری جلسه آزمون شفاهی ضروری است. داوطلبانی که نسبت به تکمیل قرایند بررسی پذیرش و انتخاب زمینه تحقیقاتی مورد علاقه خود در سامانه مذکور اقدام نکرده و گواهی ثبت نام الکترونیکی را دریافت نکرده باشند مجاز به شرکت در جلسه آزمون شفاهی نخواهند بود.

مراحل انتخاب زمینه های تحقیقاتی مورد علاقه:
1. ابتدا برروی لینک ایجاد زمینه تحقیقاتی کلیک کنید.
2. در صفحه باز شده مجددا بر روی لینک انتخاب زمینه تحقیقاتی کلیک کنید.
3. در صفحه بازشده، زمینه تحقیقاتی مورد نظر را (با کلیک بر روی سطر مربوط) انتخاب نمایید.
4. بر روی دکمه ایجاد کلیک کنید.

برای هر رشته / گرایش انتخابی، باید حداقل سه زمینه تحقیقاتی را (در صورت وجود در سیستم) انتخاب نمایید. ترتیب انتخاب زمینه های تحقیقاتی، نشان دهنده اولویت انتخابی داوطلب می باشد. لیکن، در هر حال زمینه تحقیقاتی (موضوع رساله دکتری) پذیرفته شدگان با توافق استاد راهنما، گروه آموزشی و دانشگاه پس از پذیرش و ثبت نام آنان تعیین خواهد شد و انتخاب زمینه تحقیقاتی توسط داوطلبان حقی برای آنان ایجاد نمی گند.

* داوطلبانی که وضعیت بررسی نسخه الکترونیکی مدارک آنها در سامانه جامع دانشگاهی (گلستان) “مشروط” اعلام شده است مجاز به شرکت در جلسه آزمون شفاهی نمی باشند لیکن به منظور مساعدت با داوطلبان، صرفا در صورت رفع نقص مدارک ارسالی در سامانه مذکور حداکثر تا پایان روز شنبه ۶ خرداد ماه ۱۳۹۶ و تغییر وضعیت آنها از “مشروط” به “تایید” امکان انتخاب زمینه تحقیقاتی و دریافت گواهی ثبت نام برای این دسته از داوطلبان فراهم خواهد شد. در غیر این صورت نام آنان از فهرست داوطلبان واجد شرایط اولیه پذیرش حذف خواهد شد. یادآور می شود پس از تاریخ فوق رسیدگی به درخواست داوطلبان ذی ربط مقدور نیست.

توجه: داوطلبانی که وضعیت بررسی نسخه الکترونیکی مدارک آنها به دلیل “عدم بارگذای تصویر کامل نسخه نهایی قبل از چاپ اپروف) مقاله علمی پژوهشی دارای نامه پذیرش چاپ قطعی (تاریخ نامه پذیرش چاپ قطعی، در بازه زمانی ثبت نام)” مشروط اعلام شده است و دریافت نسخه مذکور از دفتر مجله برای آنان مقدور نیست بایستی تصویر کامل نسخه نهایی قبل از چاپ (پروف) مقاله مربوط را که خود در اختیار دارند به همراه متن تعهد به شرح زیر حداکثر تا پایان مهلت مقرر رفع نقص در سامانه جامع دانشگاهی (گلستان) در قسمت مربوط به تصویر مقاله بارگذاری نمایند تا امکان بررسی درخواست آنان به صورت مشروط فراهم شود. در غیر این صورت نام آنان از فهرست داوطلبان مشروط حذف خواهد شد و وضعیت آنها به “عدم تایید ” تغییر می یابد و امکان برسی درخواست آنان وجود نخواهد داشت.

*داوطلبانی که وضعیت بررسی نسخه الکترونیکی مدارک آنها در سامانه جامع دانشگاهی (گلستان) “عدم تایید” اعلام شده است وفق ضوابط و مقررات حائز شرایط اولیه پذیرش نبوده اند و یا اینکه در مهلت مقرر نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام و بارگذاری مدارک الزامی بررسی پذیرش اقدام نکرده اند؛ لذا از فهرست داوطلبان واجد شرایط پذیرش حذف شده اند.

برنامه زمانبندی جلسه آزمون شفاهی:
1. جلسه آزمون شفاهی کلیه رشته گرایش های این دانشگاه در روزهای ۱۶، ۱۷ و ۱۸ خرداد ماه ۱۳۹۶ برگزار می شود.
2. برنامه دقیق زمانبندی و راهنمای آزمون شفاهی (مصاحبه) هر رشته / گرایشی، متعاقبا در اطلاعیه های بعدی منتشر خواهد شد.
3. اولویت برگزاری جلسه آزمون شفاهی در وهله اول با داوطلبان شهرستانی و سپس براساس حروف الفبای نام خانوادگی خواهد بود.

توجه: داوطلبان بایستی صرفا از طریق اطلاعیه هایی که از طریق وبگاه دانشگاه منتشر خواهد شد تاریخ و ساعت برگزاری جلسه آزمون شفاهی خود را مشاهده و مراجعه نمایند و دانشگاه مسئولیتی برای اطلاع رسانی از طرق دیگر ندارد و عدم مراجعه داوطلب در روز برگزاری جلسه آزمون شفاهی به منزله انصراف وی از درخواست پذیرش خواهد بود و امکان برگزاری مجدد جلسه مقدور نخواهد بود.

نتیجه نهایی بررسی پذیرش و آزمون شفاهی نیز حداکثر تا پایان شهریوماه سال ۱۳۹۶ اعلام خواهد شد. لذا از داوطلبان درخواست می شود اکیدا از مراجعه حضوری یا تماس تلفنی در این خصوص خودداری نمایند.
سایر مطالب در این زمینه:


مسئولیت نظرات و دیدگاه های بازدیدکنندگان بر عهده خود ایشان است و لينک های موجود به سایر سايت ها و وبلاگ ها لزوما به معناي تاييد محتواي آنها نمي باشد.
2002-2016 © کلیه حقوق متعلق به سایت اطلاعات علمی دانشجویان ایران به نشانی اینترنتی http://www.daneshjoo.info/ می باشد.  kavoshHamayesh