مرکز همایش های کاوش

 

معتبرترین همایش های کشور را از ما بخواهید

www.icnf.ir

 

آمار بازدید

افراد آنلاین: 1

بازدید امروز : 5

بازديد دیروز : 1

کل بازدید : 571789

اعلام نتایج آزمون اختصاصی دکتری ۹۵ دانشگاه تربیت مدرس

تاریخ ثبت: 3 سال پیش

زمان و‌ مکان برگزاری مصاحبه شفاهی دعوت شدگان به مصاحبه دکتری ۱۳۹۵ دانشگاه تربیت مدرس اعلام شد.

به گزارش دانشجو (Daneshjoo.info)، دانشگاه تربیت مدرس در خصوص زمان مصاحبه و آزمون کتبی دانشکده های مدیریت و اقتصاد، حقوق، کشاورزی، هنر و معماری اطلاعیه ای به شرح ذیل منتشر کرد:

پیرو اطلاعیه  نهایی دانشگاه، بدینوسیله به اطلاع ثبت نام شدگان مرحله دوم آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۵ دانشگاه تربیت مدرس می رساند، راه یافتگان به مصاحبه علمی در رشته/گرایش های مربوط به دانشکده های حقوق، کشاورزی، مدیریت و اقتصاد و هنر صرفا از بین شرکت کنندگان در آزمون کتبی اختصاصی این دانشگاه و بر اساس نتایج آزمون کتبی اختصاصی و سوابق و مدارک آموزشی و پژوهشی آنان تعیین شده اند. ضروری است داوطلبان برای اطلاع از امکان راهیابی خود به جلسه مصاحبه علمی، بایستی با استفاده از شناسه کاربری و رمز عبور خود در سامانه جامع دانشگاهی (گلستان) از منوی “آزمون”- – < “گزارش های آزمون” – - < “مدارک داوطلب”- – < “وضعیت تایید نسخه الکترونیکی مدارک داوطلب” (طبق راهنمای زیر)اقدام نمایند.

صرفا داوطلبی مجاز به شرکت در جلسه آزمون شفاهی است که وضعیت بررسی نسخه الکترونیکی مدارک ارسالی وی در سامانه جامع دانشگاهی (گلستان) به عنوان “مشروط” اعلام شده باشد.

شرایط شرکت داوطلبان در جلسه مصاحبه علمی در بند(۲ )این اطلاعیه اعلام شده است. در ضمن کلیه داوطلبان می توانند برای اطلاع از نمره کل آزمون کتبی اختصاصی به منوی “آزمون”- – < “گزارش های آزمون”- – < “نمرات آزمون”- – < “اطلاعات داوطلبان در مرحله دوم آزمون دکتری ۹۵″ ( طبق راهنمای زیر) مراجعه نمایند و نمره خود را در ستون نمره آزمون کتبی دانشگاه مشاهده نمایند.

نکات مهم و الزامی:

(۱) کلیه داوطلبان مجاز به شرکت در آزمون شفاهی دانشگاه ملزم هستند طبق جدول زمانبندی زیر برای شرکت در جلسه ارزیابی تخصصی/مصاحبه علمی به محل برگزاری مصاحبه علمی در دانشگاه مراجعه نمایند و عدم مراجعه داوطلب به هر دلیلی به منزله انصراف تلقی خواهد شد.

(۲) شرکت داوطلب در جلسه مصاحبه علمی مشروط به ارائه موارد زیر است:

- پرینت “وضعیت تایید نسخه الکترونیکی مدارک داوطلب”

- اصل فیش بانکی به مبلغ ۶۰۰۰۰۰( ششصد هزار) ریال بابت هزینه مصاحبه علمی به شماره حساب ۱۴۳۳۹۵۳۱۶ بانک تجارت شعبه دانشگاه تربیت مدرس در وجه تمرکز درآمد های آموزشی و پژوهشی دانشگاه تربیت مدرس

- اصل مدارک تحصیلی و سوابق آموزشی و پژوهشی داوطلب (وفق اطلاعیه نهایی دانشگاه ارائه کلیه مدارکی که داوطلب در هنگام ثبت نام در سامانه مذکور بارگذاری کرده است در روز برگزاری جلسه آزمون شفاهی ضروری است.)

(۳) جلسه آزمون شفاهی برای داوطلبان هر رشته/گرایش دانشگاه صرفا طبق جدول زیر و در یک نوبت برگزار می شود و عدم مراجعه داوطلب در روزهای برگزاری جلسه آزمون شفاهی به هر دلیلی به منزله انصراف وی از درخواست پذیرش خواهد بود و امکان برگزاری مجدد جلسه مقدور نخواهد بود.

(۴) نتیجه نهایی آزمون نیز حداکثر تا پایان خرداد ماه سال ۱۳۹۵ از طریق وبگاه دانشگاه (بخش آموزش) به نشانی modares.ac.ir یا سامانه جامع دانشگاهی (گلستان) اعلام خواهد شد. لذا از داوطلبان درخواست می شود اکیدا از مراجعه حضوری یا تماس تلفنی در این خصوص خودداری نمایند.


مسئولیت نظرات و دیدگاه های بازدیدکنندگان بر عهده خود ایشان است و لينک های موجود به سایر سايت ها و وبلاگ ها لزوما به معناي تاييد محتواي آنها نمي باشد.
2002-2016 © کلیه حقوق متعلق به سایت اطلاعات علمی دانشجویان ایران به نشانی اینترنتی http://www.daneshjoo.info/ می باشد.  kavoshHamayesh