مرکز همایش های کاوش

 

معتبرترین همایش های کشور را از ما بخواهید

www.icnf.ir

 

آمار بازدید

افراد آنلاین: 1

بازدید امروز : 4

بازديد دیروز : 1

کل بازدید : 571604

اعلام ضرایب دروس امتحانی آزمون دکتری ۹۶

تاریخ ثبت: 3 سال پیش

ضرایب دروس تخصصی و عمومی آزمون دکتری تخصصی سال ۱۳۹۶ برای رشته‌های مختلف امتحانی از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد.

به گزارش دانشجو (Daneshjoo.info)، بنا بر اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، سطح سؤالات امتحانات اختصاصی حسب مورد در حد دانش و تجربیات فارغ التحصیل دوره کارشناسی و یا کارشناسی ارشد در هر رشته، مطابق فهرست برنامه های مصوب شورای عالی برنامه ریزی و بر اساس ضریب ۱ برای هر یک از دروس عمومی شامل زبان و استعداد تحصیلی و ضریب ۴ برای دروس تخصصی در سطح کارشناسی یا کارشناسی ارشد (مواد امتحانی مندرج در جداول شماره ۳ تا ۹ که در صفحات ۱۱ تا ۳۹ دفترچه راهنما درج شده است)، صورت می گیرد.

کلیه داوطلبانی که در آزمون دوره دکتری سال ۱۳۹۶ ثبت نام می نمایند، توجه داشته باشند سؤالات به گونه ای طراحی گردیده که نیاز به استفاده از ماشین حساب در آزمون نمی باشد، لذا از آوردن هرگونه ماشین حساب در جلسه آزمون جداً خودداری نمایند. بدیهی است در صورت مشاهده، داوطلب به عنوان متقلب محسوب گردیده و طبق ضوابط و آئین نامه های مربوط با ایشان برخورد خواهد شد.


مسئولیت نظرات و دیدگاه های بازدیدکنندگان بر عهده خود ایشان است و لينک های موجود به سایر سايت ها و وبلاگ ها لزوما به معناي تاييد محتواي آنها نمي باشد.
2002-2016 © کلیه حقوق متعلق به سایت اطلاعات علمی دانشجویان ایران به نشانی اینترنتی http://www.daneshjoo.info/ می باشد.  kavoshHamayesh