مرکز همایش های کاوش

 

معتبرترین همایش های کشور را از ما بخواهید

www.icnf.ir

 

آمار بازدید

افراد آنلاین: 1

بازدید امروز : 4

بازديد دیروز : 1

کل بازدید : 571604

اعلام زمان و مدارک ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت دکتری ۹۶ پیام نور

تاریخ ثبت: 2 سال پیش

زمان و مدارک مورد نیاز ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت دوره دکتری تخصصی دانشگاه پیام نور سال ۱۳۹۶ اعلام شد.

به گزارش دانشجو (Daneshjoo.info)، بنا براعلام دانشگاه پیام نور، ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت در آزمون دوره دکتری نیمه متمرکز سال تحصیلی ۹۷-۹۶ از تاریخ ۹۶/۱۰/۲۶ لغایت ۹۶/۱۱/۱ از طریق سیستم گلستان به نشانی reg.pnu.ac.ir صورت می گیرد.

پذیرفته شدگان گرامی لازم است فایل اسکن شده مدارک ذیل با حجم حداکثر ۲۵۰ کیلو بایت و با فرمت jpg یا jpeg آماده وهنگام ثبت نام غیر حضوری در سامانه ثبت نام دانشگاه ( گلستان ) به آدرس اینترنتی http://reg.pnu.ac.ir بارگذاری نمایند .

مدارک لازم:
1. مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد
2. تصویر شناسنامه (صفحه اول وصفحه توضیحات) و کارت ملی (پشت و رو)
3. مدرک مشخص کننده نظام وظیفه ( ویژه آقایان)
4. عکس با زمینه روشن ( بدون کلاه و عینک )
5. تاییدیه استفاده از سهمیه ( برای داوطلبانی که از سهمیه استفاده نموده اند)

دانشجو پس از ثبت نام اولیه و بارگذاری مدارک مورد نیاز، جهت تشکیل پرونده در زمان تعیین شده به محل قبولی مراجعه و نسبت به تشکیل پرونده اقدام نماید. دانشجویانی که در نیمسال اول ۹۷-۹۶ دارای کد قبولی قبلی بوده و ثبت نام نموده اند ، قبولی قبلی آنان لغو و لازم است در رشته /محل جدید مجددا ثبت نام نمایند.


مسئولیت نظرات و دیدگاه های بازدیدکنندگان بر عهده خود ایشان است و لينک های موجود به سایر سايت ها و وبلاگ ها لزوما به معناي تاييد محتواي آنها نمي باشد.
2002-2016 © کلیه حقوق متعلق به سایت اطلاعات علمی دانشجویان ایران به نشانی اینترنتی http://www.daneshjoo.info/ می باشد.  kavoshHamayesh