مرکز همایش های کاوش

 

معتبرترین همایش های کشور را از ما بخواهید

www.icnf.ir

 

آمار بازدید

افراد آنلاین: 1

بازدید امروز : 0

بازديد دیروز : 5

کل بازدید : 571789

اعلام زمان مصاحبه بررسی صلاحیت عمومی داوطلبان دکتری بدون آزمون شاهد

تاریخ ثبت: 3 سال پیش

به افراد حائز شرایط حضور در مصاحبه بررسی صلاحیت های عمومی دکتری استعداد درخشان ۱۳۹۵ دانشگاه شاهد در روزهای ۱۹ و ۲۰ تیر ماه از طریق تلفن یا پیامک اطلاع‌رسانی خواهد شد.

به گزارش دانشجو (Daneshjoo.info)، متن اطلاعیه منتشره از سوی دانشگاه شاهد به شرح ذیل است:
به اطلاع داوطلبان محترم پذیرش بدون آزمون (استعداد درخشان) دوره دکتری تخصصی (Ph.D) سال تحصیلی ۹۵-۹۶ دانشگاه شاهد­ می رساند،  مصاحبه بررسی صلاحیتهای عمومی داوطلبان محترم در روز پنجشنبه مورخ ۹۵/۴/۲۴ در محل این دانشگاه انجام می پذیرد.

نکات قابل توجه:
- آدرس دانشگاه: تهران ـ ابتدای آزاد راه خلیج فارس ، روبروی حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره)، دانشگاه شاهد، مجتمع آموزشی ایثار

- به داوطلبانی که بر اساس مدارک ارسالی حائز شرایط اولیه جهت معرفی به مصاحبه بررسی صلاحیتهای عمومی هستند، در بازه زمانی ۹۵/۴/۱۹  لغایت ۹۵/۴/۲۰ از طریق پیامک یا تلفن اطلاع رسانی می­شود.

 - شروع مصاحبه برادران از ساعت ۷:۳۰ و خواهران از ساعت ۱۰:۳۰ می باشد.

- تاریخ مصاحبه تخصصی (بررسی سوابق علمی، آموزشی، پژوهشی و هنری)  داوطلبان محترم نیز در بازه زمانی ۹۵/۴/۲۱  الی ۹۵/۴/۲۴ از طریق سایت این دانشگاه اعلام خواهد شد.

- ورود به دانشگاه شاهد برای تمامی خواهران محترم (اعم از داوطلبان و همراهان آنان) با توجه به ضوابط اختصاصی دانشگاه، صرفاً با حجاب برتر (چادر) امکان پذیر می باشد.

- وسیله ایاب و ذهاب از متروی حرم مطهر امام خمینی (ره) به دانشگاه شاهد فراهم می باشد.

- عدم حضور در این مرحله از بررسی، به منزله انصراف داوطلب از درخواست بررسی پذیرش بدون آزمون در دانشگاه شاهد تلقی می گردد و متعاقباً هیچ اقدامی در این رابطه امکان پذیر نخواهد بود.

- تمامی معرفی شدگان محترم لازم است رأس ساعت تعیین شده در محل مصاحبه حضور یابند. ضمناً با توجه به این که زمان بررسی پرونده هر یک از مراجعین متفاوت بوده و از زمان حضور در دانشگاه و شروع بررسی ها ممکن است تا چند ساعت ادامه یابد، خواهشمند است برنامه ریزی لازم در این خصوص صورت گیرد.

- جهت اطلاع از شرایط و ضوابط اختصاصی پذیرش دانشجو در دانشگاه شاهد به سایت دانشگاه، بخش مراجعین عمومی مراجعه فرمایید.

​- اسامی اعلام شده در این مرحله صرفاً جهت بررسی صلاحیت های عمومی داوطلب بوده و اسامی قبول شدگان پس از بررسی صلاحیت های عمومی و احراز شرایط علمی، آموزشی و پژوهشی لازم به نحو مقتضی به اطلاع داوطلبان محترم خواهد رسید. بدیهی است قبولی نهایی داوطلبان بعد از پذیرش دانشگاه شاهد، منوط به تایید هسته گزینش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خواهد بود.

مدارک مورد نیاز:
- اصل شناسنامه، کارت ملی و کپی از آنها
- خود کار آبی
- یک قطعه عکس ۳ در ۴  جدید تمام رخ


مسئولیت نظرات و دیدگاه های بازدیدکنندگان بر عهده خود ایشان است و لينک های موجود به سایر سايت ها و وبلاگ ها لزوما به معناي تاييد محتواي آنها نمي باشد.
2002-2016 © کلیه حقوق متعلق به سایت اطلاعات علمی دانشجویان ایران به نشانی اینترنتی http://www.daneshjoo.info/ می باشد.  kavoshHamayesh