مرکز همایش های کاوش

 

معتبرترین همایش های کشور را از ما بخواهید

www.icnf.ir

 

آمار بازدید

افراد آنلاین: 1

بازدید امروز : 4

بازديد دیروز : 1

کل بازدید : 571604

اعلام زمان ثبت‌نام معرفی‌شدگان مرحله تکمیل ظرفیت دکتری ۱۳۹۵ دانشگاه تهران

تاریخ ثبت: 3 سال پیش

معرفی‌شدگان مرحله تکمیل ظرفیت دکتری ۹۵ دانشگاه تهران از ۱۷ تا ۲۰ آذر ماه سال جاری فرصت دارند نسبت به ثبت‌نام جهت شرکت در مرحله ارزیابی اختصاصی اقدام نمایند.

به گزارش دانشجو (Daneshjoo.info)، بنا بر اعلام معاونت آموزشی دانشگاه تهران، ثبت نام آن دسته از داوطلبین دوره دکتری تخصصی (Ph.D) سال ۹۵ تکمیل ظرفیت که جهت مرحله دوم از طریق سازمان سنجش آموزش کشور به دانشگاه تهران معرفی شده‌اند می‌رساند، از تاریخ ۹۵/۰۹/۱۷ لغایت ۹۵/۰۹/۲۰ از طریق سامانه جامع آموزش دانشگاه صورت می‌پذیرد.

معاونت آموزشی دانشگاه تهران از داوطلبین دوره دکتری تخصصی Ph.D سال ۱۳۹۵ تکمیل ظرفیت که برای مرحله دوم از طریق سازمان سنجش آموزش کشور به دانشگاه تهران معرفی شده‌اند، در بازه زمانی اعلام شده ثبت نام می‌کند.

در کلیه رشته‌ها، پس از ارزیابی تخصصی و بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی بارگذاری شده در سامانه جامع آموزشی از سوی داوطلبین، از حائزین شرایط برای ارزیابی عمومی دعوت بعمل خواهد آمد. لازم است در بارگذاری مدارک آموزشی و پژوهشی دقت لازم و کامل به عمل آید.


مسئولیت نظرات و دیدگاه های بازدیدکنندگان بر عهده خود ایشان است و لينک های موجود به سایر سايت ها و وبلاگ ها لزوما به معناي تاييد محتواي آنها نمي باشد.
2002-2016 © کلیه حقوق متعلق به سایت اطلاعات علمی دانشجویان ایران به نشانی اینترنتی http://www.daneshjoo.info/ می باشد.  kavoshHamayesh