مرکز همایش های کاوش

 

معتبرترین همایش های کشور را از ما بخواهید

www.icnf.ir

 

آمار بازدید

افراد آنلاین: 1

بازدید امروز : 0

بازديد دیروز : 1

کل بازدید : 571790

اعلام زمان انتشار نتایج تکمیل ظرفیت دکتری ۹۵ دانشگاه ارومیه

تاریخ ثبت: 3 سال پیش

اسامی پذیرفته‌شدگان تکمیل ظرفیت مقطع دکتری تخصصی سال ۹۵ دانشگاه ارومیه نیمه اول دی ماه اعلام خواهد شد.

به گزارش دانشجو (Daneshjoo.info)، بنا بر اعلام دانشگاه ارومیه، بر اساس برنامه اعلام شده از سوی سازمان سنجش آموزش عالی کشور در خصوص اعلام اسامی  پذیرفته شدگان  تکمیل ظرفیت دکتری ۹۵، نتایج نهایی پذیرفته­ شدگان دکتری این دانشگاه اواخر نیمه اول دی ماه از طریق وب سایت دانشگاه ارومیه اعلام خواهد شد. بنابراین از داوطلبان محترم تقاضا می شود از تماس تلفنی و مراجعة حضوری به قسمت های مختلف دانشگاه در خصوص اعلام نتایج خودداری فرمایند.

بر اساس شیوه­ نامة اجرایی پذیرش تکمیل ظرفیت دکتری سال ۹۵،  پذیرفته­ شدگان موظف هستند که در تاریخ های تعیین شده به دانشگاه ارومیه مراجعه نموده و نسبت به تکمیل فرم تعهد، ثبت نام وتشکیل پرونده و ارائة کتبی درخواست تحصیل در دانشگاه ارومیه، اقدام نمایند. عدم مراجعة داوطلب در تاریخ های اعلام شده به منزلة انصراف از تحصیل خواهد بود؛ در این شرایط دانشگاه مجاز است از رتبه های بعدی نسبت به پذیرش دانشجو اقدام نماید.

داوطلبان پذیرش در مقطع دکتری تنها م ی­توانند با مراجعه به یک دانشگاه آمادگی خود را برای تحصیل اعلام و نسبت به تکمیل فرم تعهد اقدام نمایند.

طبق اعلام سازمان سنجش، سایت این سازمان جهت تکمیل فرم صلاحیت عمومی و بارگزاری مدارک مورد نیاز از تاریخ ۹۵/۱۰/۲۶  لغایت ۹۵/۱۱/۹  فعال خواهد بود و تمامی پذیرفته شدگان باید با مراجعه به سایت مذکور نسبت به تشکیل پرونده و تکمیل فرم مربوط اقدام نمایند.

بدیهی است پذیرش قطعی پس از تایید صلاحیت عمومی اعلام می شود و ثبت نام و ادامه تحصیل تا اعلام نتایج صلاحیت عمومی به صورت مشروط خواهد بود.

ضمنا داوطلبانی که در مراحل قبل (اردیبهشت تا مرداد ماه ۹۵) مبادرت به تکمیل و ارسال فرم مربوط به بررسی صلاحیت عمومی نموده اند، مجددا نیازی به تکمیل این فرم ندارند.

موضوع

از تاریخ

تا تاریخ

مهلت اخذ تعهد از پذیرفته­ شدگان تکمیل ظرفیت

۹۵/۱۰/۲۶

۹۵/۱۰/۲۹

مهلت فعال شدن پرتال برای اعلام اسامی پذیرفته شدگان

۹۵/۱۱/۰۲

۹۵/۱۱/۰۵

مهلت اخذ تعهد از داوطلبان ذخیره

۹۵/۱۱/۰۶

۹۵/۱۱/۱۰


مسئولیت نظرات و دیدگاه های بازدیدکنندگان بر عهده خود ایشان است و لينک های موجود به سایر سايت ها و وبلاگ ها لزوما به معناي تاييد محتواي آنها نمي باشد.
2002-2016 © کلیه حقوق متعلق به سایت اطلاعات علمی دانشجویان ایران به نشانی اینترنتی http://www.daneshjoo.info/ می باشد.  kavoshHamayesh