مرکز همایش های کاوش

 

معتبرترین همایش های کشور را از ما بخواهید

www.icnf.ir

 

آمار بازدید

افراد آنلاین: 1

بازدید امروز : 0

بازديد دیروز : 5

کل بازدید : 571789

اعلام زمان انتشار نتایج آزمون دکتری ۹۵ دانشگاه علوم کشاورزی ساری

تاریخ ثبت: 3 سال پیش

اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی دکتری ۱۳۹۵ دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری در نیمه دوم تیر ماه اعلام خواهد شد.

به گزارش دانشجو (Daneshjoo.info)، متن اطلاعیه منتشره از سوی این دانشگاه به شرح زیر است:

جهت اطلاع متقاضیان تحصیل دکتری این دانشگاه بر اساس برنامه اعلام شده سازمان سنجش انتشار اسامی  پذیرفته شدگان  دکتری ۹۵ کلیه دانشگاه های کشور از طریق وب سایت دانشگاه ها انجام می گیرد. براین اساس نتایج این دانشگاه نیز در نیمه دوم تیر ماه اعلام خواهد شد. از مصاحبه شدگان محترم تقاضا می شود از تماس تلفنی با قسمت های مختلف دانشگاه در خصوص اعلام نتایج خودداری فرمایند. بر اساس شیوه نامه اجرایی پذیرش دکتری سال ۹۵ اسامی نفرات برتر کد رشته محل های این دانشگاه با اولویت امتیاز اخذ شده از مصاحبه، امتیازات آموزشی و پژوهشی و همچنین درصدی از نمره تراز اکتسابی آزمون سنجش اعلام و نفرات واجد شرایط تحصیل (از نفر اول تا اخرین نفر ظرفیت کدرشته محل) موظف به مراجعه به دانشگاه و تکمیل فرم تعهد، ثبت نام وتشکیل پرونده و اعلام تمایل خود برای تحصیل در دانشگاه علوم کشاورزی ساری هستند.

برای مثال اگر در کدرشته محل بیماری شناسی گیاهی گرایش قارچ شناسی ظرفیت دفترچه این دانشگاه سه نفر اعلام شده است، نفرات اول تا سوم قبولی قطعی محسوب خواهند شد و در صورتی که تمایل به تحصیل در این دانشگاه داشته باشند بایستی در اولین فرصت در تاریخ هایی که توسط دانشگاه در اطلاعیه های بعدی اعلام خواهد شد به دانشگاه مراجعه و فرم تعهد تکمیل و پس از تشکیل پرونده ثبت نام  مشروط نمایند. عدم حضور و اعلام تمایل در این فرصت به منزله انصراف از تحصیل در این دانشگاه بوده و اولویت به نفرات بعدی تعلق خواهد گرفت.

همچنین متقاضیان بایستی فقط به یک دانشگاه مراجعه و پس از تکمیل فرم تعهدنامه تشکیل پرونده دهند. در صورت مراجعه به بیش از یک  دانشگاه و تشکیل پرونده،  قبولی آنها کان لم یکن تلقی شده و پورتال سازمان سنجش امکان ورود اسم متقاضی را در همه دانشگاه ها بلوکه خواهد کرد.


مسئولیت نظرات و دیدگاه های بازدیدکنندگان بر عهده خود ایشان است و لينک های موجود به سایر سايت ها و وبلاگ ها لزوما به معناي تاييد محتواي آنها نمي باشد.
2002-2016 © کلیه حقوق متعلق به سایت اطلاعات علمی دانشجویان ایران به نشانی اینترنتی http://www.daneshjoo.info/ می باشد.  kavoshHamayesh