مرکز همایش های کاوش

 

معتبرترین همایش های کشور را از ما بخواهید

www.icnf.ir

 

آمار بازدید

افراد آنلاین: 1

بازدید امروز : 0

بازديد دیروز : 2

کل بازدید : 571792

اعلام حدنصاب دعوت به مصاحبه تکمیل ظرفیت دکتری ۹۵ دانشگاه ارومیه

تاریخ ثبت: 3 سال پیش

دانشگاه ارومیه حدنصاب نمره آزمون دکتری ۱۳۹۵جهت دعوت به مصاحبه داوطلبان کدرشته‌های دارای تکمیل ظرفیت این دانشگاه را اعلام کرد.

به گزارش دانشجو (Daneshjoo.info)، بنا بر اعلام دانشگاه ارومیه، پذیرفته شدگانی که نمره کل مندرج در کارنامه آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۵ آنها در رشته امتحانی مربوطه مساوی یا بالاتر از حد نصاب مندرج در جدول زیر باشد، لازم است جهت ارزیابی تخصصی در تاریخ های مربوطه مراجعه نمایند. حد نصاب لازم برای داوطلبان دارای سهمیه ایثارگر ۷۰ درصد و برای داوطلبان دارای سهمیه رزمندگان و مربیان ۸۰ درصد حد نصاب اعلام شده برای داوطلبان آزاد  خواهد بود.

۱: شرایط عمومی برای پذیرش درخواست داوطلبان:
۱٫۱٫ دارا بودن تمامی شرایط تحصیل در مقطع دکتری بر اساس اطلاعیه ها و دستورالعمل های سازمان سنجش آموزش کشور؛
۲٫۱٫ نداشتن منع قانونی از لحاظ نظام وظیفه برای داوطلبان مرد؛
۳٫۱٫ کسب حداقل حدنصاب مورد نظردانشگاه از آزمون مرحله اول (سنجش علمی) در رشته-گرایش داوطلب؛

۲: مدارک لازم برای ارزیابی اولیه:
۱٫۲٫ فرم شماره ۱ تکمیل شده؛
۲٫۲٫ تصویر صفحه اول شناسنامه و کارت ملی؛
۳٫۲٫ تصویر گواهینامه فارغ التحصیلی کارشناسی با ذکر معدل به همراه ریزنمرات؛
تبصره: آن دسته از داوطلبانی که فارغ التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته میباشند، علاوه بر تصویر مدرک کارشناسی ناپیوسته، میبایست تصویر مدرک کاردانی را نیز ارسال نمایند.
۴٫۲٫ تصویر گواهینامه فارغ التحصیلی کارشناسی ارشد یا دکتری حرفه ای (برای داوطلبان فارغ التحصیل) به همراه ریزنمرات؛
تبصره ۱: داوطلبانی که به دلایلی قادر به ارائه مدارک مندرج در بندهای ۳٫۲ و ۴٫۲ فوق نمی باشند، لازم است تصویر گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک را ارسال نمایند.

۵٫۲٫ تصویر کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت و یا دفترچه آماده به خدمت معتبر برای داوطلبان مرد؛
۶٫۲٫ تصویر صفحه اول، صفحه ارزیابی و چکیده پایان نامه؛
۷٫۲٫ تصویر کامل از تمامی مدارک و مستندات
۸٫۲٫ اصل گواهی مبنی بر اینکه عضو هیات علمی رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی تابعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بوده که به تأیید با لاترین مقام مسئول نیز رسیده باشد، برای آن دسته از داوطلبانی که از امتیاز مربی استفاده میکنند؛
۹٫۲٫ اصل و تصویر فیش واریزی به مبلغ ۶۵۰۰۰۰ (ششصد و پنجاه هزار ریال) به حساب شماره ۰۱۱۰۱۷۸۴۸۴۰۰۴ به نام عواید اختصاصی معاونت آموزشی در بانک ملی شعبه دانشگاه ارومیه؛
تبصره: داوطلبان بیش از یک گرایش لازم است علاوه بر مبلغ فوق، به ازای هر گرایش مازاد، مبلغ ۳۰۰/۰۰۰ (سیصد هزار) ریال به حساب مذکور واریز نمایند.
توجه: مدارک و وجوه دریافتی به هیچ وجه مسترد نمیگردد.

۳: نحوه ارائه مدارک
داوطلبان لازم است فرم شماره ۱ را از سایت دانشگاه ارومیه دریافت نموده و بعد از تکمیل به همراه مدارک لازم در زمان مشخص شده ارزیابی تخصصی همراه خود داشته و به گروه ارائه نمایند.

۴: فرایند ارزیابی تخصصی
۱٫۴٫ دانشگاه ارومیه از میان داوطلبانی که در آزمون مرحله اول (سنجش علمی) سازمان سنجش آموزش کشور، شرکت نموده اند و واجد شرایط عمومی (بند ۱) هستند، از طریق ارزیابی سوابق علمی، پژوهشی و آموزشی و مصاحبه حضوری مطابق با برنامه زمانبندی اقدام به پذیرش دانشجو میکند؛

۲٫۴٫ مصاحبه برای هر داوطلب صرفا یک بار انجام میشود. عدم مراجعه داوطلب در زمان مشخص شده به منزله انصراف وی تلقی شده و برگزاری مجدد مصاحبه برای داوطلبی که شرکت نکرده است، امکان پذیر نخواهد بود؛
۳٫۴٫ امتیازدهی به داوطلبان بر اساس امتیازات پژوهشی (حداکثر ۴۰ امتیاز)، امتیازات آموزشی (حداکثر ۳۰امتیاز) و امتیازات مصاحبه (حداکثر ۳۰ امتیاز) انجام می پذیرد؛

۴٫۴٫ پذیرش دانشجو براساس امتیاز نهایی داوطلب، یعنی امتیاز کسب شده انجام میگیرد؛
۴٫۵ : کسب حداقل ۲۲ امتیاز از امتیازات (مصاحبه) و کسب حداقل ۴۰ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز ضروری است. برای داوطلبان تحصیل در پردیس دانشگاهی ارومیه، حداقل امتیازات به ترتیب ۱۷/۵ و ۳۲ میباشد.
تبصره: امتیاز آزمون مرحله اول (سنجش علمی) در محاسبه امتیاز نهایی داوطلب منظور نمی شود ولی کسب حداقل حد نصاب مورد نظر دانشگاه در مرحله اول الزامی است.

۵: فرایند ثبت نام از پذیرفته شدگان
دانشگاه پس از تعیین پذیرفته شدگان با توجه به ظرفیت پذیرش اعلام شده، نسبت به ثبت نام پذیرفته -شدگان (طبق زمان بندی اعلامی سازمان سنجش) به صورت مشروط و با ملاحظات زیر اقدام مینماید:

۱٫۵٫ اخذ تعهد مبنی برتکمیل فرم گزینش صلاحیتهای عمومی که در وبگاه سازمان سنجش آموزش کشور قرار میگیرد؛ (اخذ تصویر فرم تشکیل شده داوطلب و نگهداری در پرونده آنان)
تبصره: ثبت نام شدگان مشروط موظفند که بلافاصله به وبگاه سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و نسبت به تکمیل فرم صلاحیت های عمومی اقدام کنند.
۲٫۵٫ اخذ تعهد مبنی بر عدم مراجعه داوطلب به سایر موسسات پذیرنده؛
توجه: در صورت عدم تحقق موارد فوق، قبولی داوطلب لغو می شود.
۳٫۵٫ سازمان سنجش آموزش کشور، بعد از تعیین وضعیت صلاحیت عمومی و کنترل سایر شرایط و ضوابط و شرایطی که از طرف دانشگاه اعلام شده است، اسامی پذیرفته شدگان نهایی را استخراج و به دانشگاه اعلام میکند. بعد از اعلام اسامی نهایی از طرف سازمان، داوطلبان به عنوان پذیرفته شده قطعی در دانشگاه ادامه تحصیل خواهند داد.


مسئولیت نظرات و دیدگاه های بازدیدکنندگان بر عهده خود ایشان است و لينک های موجود به سایر سايت ها و وبلاگ ها لزوما به معناي تاييد محتواي آنها نمي باشد.
2002-2016 © کلیه حقوق متعلق به سایت اطلاعات علمی دانشجویان ایران به نشانی اینترنتی http://www.daneshjoo.info/ می باشد.  kavoshHamayesh