مرکز همایش های کاوش

 

معتبرترین همایش های کشور را از ما بخواهید

www.icnf.ir

 

آمار بازدید

افراد آنلاین: 1

بازدید امروز : 5

بازديد دیروز : 1

کل بازدید : 571789

اعلام جزئیات مصاحبه تکمیل ظرفیت دکتری ۹۶ دانشگاه علامه طباطبایی

تاریخ ثبت: 2 سال پیش

دانشگاه علامه طباطبایی از معرفی شدگان چند برابر ظرفیت مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری سال ۱۳۹۶ دوره پردیس خودگردان این دانشگاه از ۲۴ آبان ماه تا ۱ آذر مصاحبه به عمل می آورد.

به گزارش دانشجو (Daneshjoo.info)، بنا بر اعلام دانشگاه علامه، داوطللبان میتوانند براساس کد رشته هایی که از طرف سازمان سنجش آموزش کشور به دانشگاه معرفی شده اند از تاریخ ۲۰ آبان ۹۶ لغایت ۲۱ آبان ۹۶ با مراجعه به سایت دانشگاه نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

– داوطلبان پس از پذیرش نهایی و قبولی در دوره دکتری دانشگاه علامه طباطبائی، ملزم به ارائه مدرک زبان معتبر با حدنصاب نمره %۷۰ برای رشته های آموزش زبان انگلیسی ،ترجمه و زبان شناسی و %۵۰ برای سایر رشته ها از MCHE یا معادل آن در سایر آزمونهای معتبر زیر و یا کسب حدنصاب لازم در آزمون زبان عمومی برگزار شده توسط دانشگاه علامه طباطبائی تا قبل از ارزیابی جامع دوره دکتری هستند.

MSRT (MCHE) – IELTS – TOEFL (PBT) – TOEFL (IBT) – TOEFL (CBT) – TOLIMO

پذیرش بر اساس معرفی چند برابر ظرفیت از طرف سازمان سنجش آموزش کشور و با بررسی سوابق علمی و مصاحبه است که مطابق جدول زمان بندی برگزار می گردد.
امتیاز بررسی سوابق علمی و مصاحبه ۵۰ است که ۲۰ امتیاز مربوط به آموزشی وپژوهشی و ۳۰ امتیاز به مصاحبه اختصاص داده شده است.

تذکر مهم: عدم حضور داوطلب در روز تعیین شده به منزله انصراف است و در هیچ زمان دیگری مصاحبه برگزار نخواهد شد.
لازم به یادآوری است جدول زمان بندی مصاحبه مطابق دستورالعمل سازمان سنجش آموزش کشور تنظیم شده و از داوطلبان خارج از برنامه زمانی اعلام شده مصاحبه به عمل نخواهد آمد.


مسئولیت نظرات و دیدگاه های بازدیدکنندگان بر عهده خود ایشان است و لينک های موجود به سایر سايت ها و وبلاگ ها لزوما به معناي تاييد محتواي آنها نمي باشد.
2002-2016 © کلیه حقوق متعلق به سایت اطلاعات علمی دانشجویان ایران به نشانی اینترنتی http://www.daneshjoo.info/ می باشد.  kavoshHamayesh