مرکز همایش های کاوش

 

معتبرترین همایش های کشور را از ما بخواهید

www.icnf.ir

 

آمار بازدید

افراد آنلاین: 1

بازدید امروز : 1

بازديد دیروز : 1

کل بازدید : 571785

اعلام جزئیات مصاحبه آزمون دکتری ۹۶ دانشگاه فردوسی مشهد

تاریخ ثبت: 2 سال پیش

دانشگاه فردوسی مشهد طی اطلاعیه‌ای چگونگی برگزاری مرحله دوم آزمون دکتری تخصصی سال ۱۳۹۶ و شرایط پذیرش داوطلبان در این دانشگاه را تشریح نمود.

به گزارش دانشجو (Daneshjoo.info)، دانشگاه فردوسی مشهد اقدام به پذیرش دانشجو از طریق اجرای مرحله دوم آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) سال ۱۳۹۶-۱۳۹۷ می‎نماید. پذیرش مرحله دوم از طریق ارزیابی علمی و از میان داوطلبان چند برابر ظرفیت آزمون برگزار شده سازمان سنجش آموزش کشور، مطابق جداول پیوست که در ذیل این اطلاعیه درج شده است انجام خواهد شد.

به دلیل ماهیت متفاوت رشته‎های تحصیلی، بر اساس آخرین مصوبات گروه‎های آموزشی و مطابق با اطلاعیه‎ها و آیین‎نامه‎های سازمان سنجش آموزش کشور، ارزیابی مرحله دوم به صورت تخصصی و از طریق «مصاحبه» و یا «مصاحبه-ارزشیــابی کتبی»صورت می‎پذیرد؛

علاوه بر این، در ارزیابی مرحله دوم «سوابق آموزشی-تحصیلی» و ارزیابی «سوابق پژوهشی» داوطلبان به نحوی که در آیین نامه سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شده است، توسط کمیته‎های منتخب در گروه‎های آموزشی دانشگاه انجام می‎پذیرد.


مسئولیت نظرات و دیدگاه های بازدیدکنندگان بر عهده خود ایشان است و لينک های موجود به سایر سايت ها و وبلاگ ها لزوما به معناي تاييد محتواي آنها نمي باشد.
2002-2016 © کلیه حقوق متعلق به سایت اطلاعات علمی دانشجویان ایران به نشانی اینترنتی http://www.daneshjoo.info/ می باشد.  kavoshHamayesh