مرکز همایش های کاوش

 

معتبرترین همایش های کشور را از ما بخواهید

www.icnf.ir

 

آمار بازدید

افراد آنلاین: 1

بازدید امروز : 2

بازديد دیروز : 1

کل بازدید : 571792

اعلام جزئیات درج معدل جهت ثبت نام کنکور دکتری ۹۷

تاریخ ثبت: 2 سال پیش

دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد لازم است جهت ثبت نام آزمون دکتری ۱۳۹۷ نسبت به درج معدل خود تا پایان شهریور ۹۶ اقدام نمایند. نحوه ثبت و اصلاح معدل دانشجویان ارشد در آزمون دکتری 97 - 98

به گزارش دانشجو (Daneshjoo.info)، بنا بر اعلام سازمان سنجش، داوطلبان کنکور دکتری ۱۳۹۷ که فارغ‌التحصیل شده‌اند، لازم است معدل دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد یا دکترای حرفه‌ای خود را در ردیف‌های مربوطه تقاضانامه درج نمایند. همچنین داوطلبانی که حداکثر تا تاریخ ۹۷/۶/۳۱ فارغ‌التحصیل خواهند شد لازم است علاوه بر درج معدل دوره کارشناسی، میانگین نمرات واحدهای درسی گذرانده‌شده در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترای حرفه‌ای خود را حداکثر تا تاریخ ۹۶/۶/۳۱ در تقاضانامه درج نموده و نسبت به تکمیل و تأیید فرم معدل مندرج دفترچه ثبت‎نام کنکور دکتری ۹۷ از سوی دانشگاه محل تحصیل دوره کارشناسی ارشد و یا دکترای حرفه‌ای خود اقدام نموده و آن را نزد خود نگهداری نمایند، تا در صورت قبولی به مؤسسه محل قبولی ارائه گردد.

آن دسته از دانشجویان سال آخر که حداکثر تا ۹۶/۱۱/۳۰ و یا ۹۷/۶/۳۱ در دوره کارشناسی ارشد و یا دکترای حرفه‎ای فارغ‌التحصیل می‌شوند، در مرحله دریافت کارت ورود به جلسه، می‌توانند نسبت به ویرایش و یا درج معدل فارغ‎التحصیلی (برای فارغ‌التحصیلان ۳۰/۱۱/۹۶) و یا میانگین نمرات واحدهای درسی گذرانده‌شده (برای فارغ‌التحصیلان تا تاریخ ۱۳۹۷/۶/۱۳) خود تا تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ اقدام نمایند.

گفتنی است دانشجویان سال آخر و یا فارغ‌التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد و دکترای حرفه‌ای (به جز فارغ‌التحصیلان کارشناسی ارشد پیوسته، دکترای عمومی دامپزشکی و دکترای پزشکی)، که معدل آنان کمتر از ۱۴ می‌باشد، حق ثبت‌نام و شرکت در این آزمون را ندارند.

داوطلب باید در زمان مراجعه به دانشگاه، معدل خود را با مدرک معتبر به دانشگاه‌ها ارائه دهد.


مسئولیت نظرات و دیدگاه های بازدیدکنندگان بر عهده خود ایشان است و لينک های موجود به سایر سايت ها و وبلاگ ها لزوما به معناي تاييد محتواي آنها نمي باشد.
2002-2016 © کلیه حقوق متعلق به سایت اطلاعات علمی دانشجویان ایران به نشانی اینترنتی http://www.daneshjoo.info/ می باشد.  kavoshHamayesh