مرکز همایش های کاوش

 

معتبرترین همایش های کشور را از ما بخواهید

www.icnf.ir

 

آمار بازدید

افراد آنلاین: 2

بازدید امروز : 0

بازديد دیروز : 5

کل بازدید : 571789

اعلام جزئیات تحصیل در مقطع دکتری شعبه دبی پیام نور در سال ۹۶

تاریخ ثبت: 2 سال پیش

جزئیات نحوه تحصیل در مقطع دکتری تخصصی شعبه دبی دانشگاه پیام نور در سال تحصیلی ۹۶-۹۷ منتشر شد.

به گزارش دانشجو (Daneshjoo.info)، نحوه تحصیل در مقطع دکتری شعبه دبی دانشگاه پیام نور سال ۱۳۹۶ به شرح ذیل است:

۱- محتوای برنامه های دروس دوره بر اساس سرفصل های مصوب وزارت علوم تحقیقات و فناوری جمهوری اسلامی ایران می باشد و بر اساس آئین نامه آموزشی دوره دکتری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می شود.

تبصره ۱: حداقل نمرهٔ قبولی در هر درسی ۱۴ از ۲۰ و میانگین کل قابل قبول پس از گذراندن تمام واحدهای آموزشی ۱۶ از ۲۰” است۔

تبصره ۲: در صورتی که دانشجو پس از پذیرش قطعی در دوره دکتری، نمرهٔ درسی را کمتر از ۱۴ کسب نماید، باید قبل از آزمون جامع، در ادامه دوره مجاز تحصیل ( از آن درس یا درسی جایگزین به تشخیصی گروه علمی ذیربط ) نمرهٔ ۱۴ و حداقل میانگین ۱۶ را کسب نماید.

تبصره ۳: حضور دانشجو در کلاسهای درس الزامی بوده و کلاسها به صورت حضوری برگزار خواهد شد. ضمنا دانشگاه می تواند با بهره گیری از امکانات نوین مانند ویدئو کنفرانس و…… برای ارتقای سطح آموزشی دانشجویان استفاده نماید.

۲- تعداد ساعات کلاسی برای هر واحد درسی ۱۶ ساعت در هر نیمسال تحصیلی است که با توجه به ویژگی و نوع درسی (نظری یا عملی ) و نوع مواد آموزشی با نظر کمیتهٔ علمی مربوطه و شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه تعیین می شود.

۳- دانشجو پس از گذراندن واحدهای درسی، آزمون زبان ، آزمون جامع و کسب درجه «قبول، از رساله خود، به دریافت درجه دکتری نائل می شود.

۴- پس از پذیرش هیچگونه مزایا از قبیل کمک هزینه تحصیلی، بیمه، خوابگاه و…….. به دانشجویان تعلق نخواهد گرفت.


مسئولیت نظرات و دیدگاه های بازدیدکنندگان بر عهده خود ایشان است و لينک های موجود به سایر سايت ها و وبلاگ ها لزوما به معناي تاييد محتواي آنها نمي باشد.
2002-2016 © کلیه حقوق متعلق به سایت اطلاعات علمی دانشجویان ایران به نشانی اینترنتی http://www.daneshjoo.info/ می باشد.  kavoshHamayesh