مرکز همایش های کاوش

 

معتبرترین همایش های کشور را از ما بخواهید

www.icnf.ir

 

آمار بازدید

افراد آنلاین: 2

بازدید امروز : 0

بازديد دیروز : 0

کل بازدید : 571783

اعلام جزئیات برگزاری مصاحبه دکتری ۹۶ دانشگاه تربیت مدرس

تاریخ ثبت: 2 سال پیش

شرایط، نحوه و مدارک لازم ثبت‌نام جهت حضور در مصاحبه آزمون دکتری تخصصی سال ۱۳۹۶ دانشگاه تربیت مدرس اعلام شد.

به گزارش دانشجو (Daneshjoo.info)، جزئیات اجرای مرحله دوم آزمون دکتری ۹۶ دانشگاه تربیت مدرس به شرح زیر است:

بر اساس آیین نامه پذیرش دانشجو در دوره دکتری (Ph.D)، پذیرش دانشجو در این آزمون فرایندی دو مرحله ای است که مرحله دوم بر اساس آیین نامه ابلاغی شماره  ۱۱/۱۹۱۷۷ مورخ ۹۴/۳/۷ و مصوبات شورای این دانشگاه انجام خواهد شد. مرحله اول آزمون به صورت متمرکز توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار شده است. مرحله دوم آزمون شامل “بررسی سوابق آموزشی، پژوهشی و فناوری و مصاحبه علمی و سنجش عملی” داوطلبان است که توسط دانشگاه های پذیرنده دانشجو صورت می گیرد. در راستای اجرای مرحله دوم موارد ذیل به اطلاع داوطلبان این دانشگاه رسانده می شود.

کلیه داوطلبان ثبت نام و شرکت در مرحله دوم (بررسی سوابق آموزشی، پژوهشی، مصاحبه علمی و سنجش عملی) آزمون نیمه متمرکز دوره های دکتری سال ۱۳۹۶ این دانشگاه ضروری است مطالب این اطلاعیه را با دقت مطالعه کرده و با اطلاع کامل از شرایط و ضوابط نسبت به ثبت نام الکترونیکی، بارگذاری مدارک الزامی و دریافت گواهی انجام ثبت نام در مهلت اعلام شده در این اطاعیه اقدام و سپس در قالب جدول زمان بندی (که متعاقبا توسط دانشگاه اعلام خواهد شد) نسبت به ارائه مدارک لازم و شرکت در مرحله دوم آزمون (ارزیابی تخصصی) اقدام نمایند.

شرایط و ضوابط پذیرش:

به کلیه داوطلبان تاکید می شود که شرکت داوطلبان در این مرحله صرفا بر اساس اطلاعات و مدارک خوداظهاری آنان انجام می شود. لذا، احراز کلیه شرایط و ضوابط و توضیحات مذکور در دفترچه شماره ۱ و ۲ آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۶ سازمان سنجش و مندرجات این اطلاعیه و اطلاعیه های بعدی این دانشگاه برای داوطلبان الزامی است و چنانچه داوطلبی واجد شرایط و ضوابط الزامی نباشد و یا هرگونه مغایرتی در اطلاعات و اصالت مدارک وی وجود داشته باشد مسئول عواقب آن است و در صورت قبولی در هر مرحله ای از پذیرش و تحصیل باشد به تحصیل وی خاتمه داده می شود.

۱- مدرک زبان معتبر و مهلت ارائه آن توسط پذیرفته شدگان: ثبت نام پذیرفته شدگان نهایی مشروط به “احراز حدنصاب زبان انگلیسی معتبر با حداقل نمره قابل قبول طبق جدول زیر و ارائه آن تا پایان نیمسال اول تحصیلی” است.

مدارک زبان معتبر MSRT (MCHE) IELTS Academic TOEFL IBT TOEFL Computer TOEFL PAPER+TOLIMO
حداقل نمره قابل قبول ۵۰ ۴ ۴۶ ۱۳۳ ۴۵۰
 • تاریخ اعتبار آزمون: حداکثر تا ۲ سال قبل از زمان شروع ثبت نام در مرحله دوم

تبصره: در صورتی که پذیرفته شده به صورت مشروط ثبت نام شده باشد ولی موفق به احراز حد نصاب مدرک زبان انگلیسی معتبر به شرح جدول فوق در حداکثر مهلت ارائه آن نشود، ثبت نام مشروط وی لغو و اخراج می گردد.

۲- انتخاب زمینه های تحقیقاتی: داوطلبان برای آشنایی بیشتر با استادان این دانشگاه و اطلاع از فعالیتهای علمی و تحقیقاتی آنان میتوانند به لینک “زمینه های تحقیقاتی” در زیرشاخه “مدیریت برنامه ریزی، گسترش و بازنگری”، بخش آموزش وبگاه دانشگاه تربیت مدرس مراجعه نمایند و زمینه تحقیقاتی مورد عاقه خود را هنگام انجام فرایند ثبت نام در سامانه گلستان در قسمت مربوط تعیین و انتخاب نمایند. در هر حال زمینه تحقیقاتی (موضوع رساله دکتری) پذیرفته شدگان با توافق استاد راهنما، گروه آموزشی و دانشگاه پس از پذیرش و ثبت نام آنان تعیین خواهد شد و انتخاب زمینه تحقیقاتی توسط داوطلبان حقی در این خصوص برای آنان ایجاد نمی کند.

۳- سهمیه مربی: داوطلبانی که متقاضی استفاده از سهمیه مربی گردیده اند، موظف به ارائه گواهی (های) معتبر در این خصوص می باشند. لازم به توضیح است منحصرا مربیانی که واجد شرایط و ضوابط وزارت علوم تحقیقات و فناوری و سازمان سنجش آموزش کشور باشند، مجاز به استفاده از سهمیه مربی در آزمون ورودی دکتری (نیمه متمرکز) سال ۱۳۶۹می باشند. پذیرش آن دسته از دانشجویانی که با استفاده از سهمیه مربی پذیرفته می شوند مشروط به انعقاد قرارداد آموزشی با دانشگاه محل خدمت و پرداخت هزینه تحصیلی مصوب هیات امنای دانشگاه حسب رشته/گرایش مربوط به شرح ذیل می باشد که ۵۰% آن در ابتدای تحصیل و هنگام عقد قرارداد، ۲۵% یک سال پس از شروع تحصیل و ۲۵% باقیمانده دو سال پس از شروع تحصیل اخذ می شود.

 • برای رشته گرایش/های دانشکده های علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد و حقوق هزینه تحصیلی مبلغ ۶۰۴٫۸۰۰٫۰۰ (ششصد و چهار میلیون و هشتصد هزار) ریال می باشد و در سایر رشته/گرایش ها دانشکده های علوم پایه، علوم ریاضی، علوم زیستی، فنی و مهندسی، مهندسی برق و کامپیوتر، مهندسی شیمی، مهندسی عمران و محیط زیست، مهندسی صنایع، مهندسی مکانیک، کشاورزی، منابع طبیعی و علوم دریایی، هنر و معماری هزینه تحصیلی مبلغ ۷۳۹٫۲۰۰٫۰۰ (هفتصد و سی و نه میلیون و دویست هزار) ریال می باشد.

تبصره: شهریه های فوق برای ۹ نیمسال تحصیلی می باشد و شهریه مازاد بر ۹ نیمسال به صورت روزشمار محاسبه و از دانشجویان دریافت خواهد گردید. درضمن میزان شهریه دروس جبرانی، مردودی، حذف اضطراری و نظایر آن براساس شهریه دروس تک درس و به صورت جداگانه محاسبه و دریافت می شود.

داوطلبان در صورت دارا بودن و احراز شرایط مذکور، ارائه مدارک ذیل هنگام ثبت نام در سیستم جهت شرکت در مصاحبه آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۶ و انجام تعهدات مالی به شرح فوق مجاز به استفاده از سهمیه «مربی» هستند. در غیر اینصورت، در هر مرحله ای از پذیرش/تحصیل که باشند به تحصیل آنان خاتمه داده می شود.

 • فرم تایید شده مخصوص استفاده از سهمیه «مربی» (فرم شماره ۴ ذیل اطلاعیه) در آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۱۳۹۶
 • اولین حکم استخدام رسمی آزمایشی ممهور توسط هیأت ممیزه مرکزی یا هیأت ممیزه منصوب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی ذیربط
 • آخرین حکم استخدامی دانشگاه یا موسسه آموزش عالی ذیربط
 • تائیدیه صاحیت عمومی داوطلب، صادره از هیات مرکزی گزینش استاد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

۴- دوره های نوبت دوم: پذیرش این داوطلبان مشروط به پرداخت شهریه در هر رشته گرایش به شرح زیر است، لذا مقتضی است داوطلبانی که توانایی پرداخت شهریه را ندارند از ثبت نام و شرکت در مصاحبه خودداری نمایند.

نکته مهم: داوطلبان این دوره ها ملزم هستند برای ثبت نام و شرکت در مرحله ارزیابی تخصصی دانشگاه فرم مخصوص تعهد پرداخت شهریه / هزینه تحصیل (فرم شماره ۳ ذیل این اطلاعیه) را مطابق بند ۲- ۸ تکمیل و هنگام ثبت نام بارگذاری نمایند، در غیر این صورت مجاز به ثبت نام برای شرکت در مرحله دوم در کدرشته محل های دوره های نوبت دوم نخواهند بود.

 • برای رشته گرایش/های دانشکده های علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد و حقوق هزینه تحصیلی مبلغ ۶۰۴٫۸۰۰٫۰۰ (ششصد و چهار میلیون و هشتصد هزار) ریال می باشد و در سایر رشته/گرایش ها دانشکده های علوم پایه، علوم ریاضی، علوم زیستی، فنی و مهندسی، مهندسی برق و کامپیوتر، مهندسی شیمی، مهندسی عمران و محیط زیست، مهندسی صنایع، مهندسی مکانیک، کشاورزی، منابع طبیعی و علوم دریایی، هنر و معماری هزینه تحصیلی مبلغ ۷۳۹٫۲۰۰٫۰۰ (هفتصد و سی و نه میلیون و دویست هزار) ریال می باشد.

تبصره ۱: پذیرفته شدگان بایستی برای هر نیمسال تحصیلی به میزان ۲/۵ درصد کل شهریه را پرداخت نمایند. ضروری است که حداقل ۸ درصد این مبلغ به هنگام ثبت نام غیرحضوری، قبل از انتخاب واحد و به صورت الکترونیکی و مابقی آن (۴/۵ درصد) در طول همان نیمسال (حداکثر تا دو و نیم ماه پس از شروع در نیمسال تحصیلی) پرداخت گردد.

تبصره ۲: مبالغ شهریه دریافتی در صورت انصراف دانشجو در هر مقطع زمانی به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.

تبصره ۳: شهریه های فوق برای ۷ نیمسال تحصیلی می باشد و شهریه مازاد بر ۷ نیمسال به صورت روزشمار محاسبه و از دانشجویان دریافت خواهد گردید. درضمن میزان شهریه دروس جبرانی، مردودی، حذف اضطراری و نظایر آن براساس شهریه دروس تک درس و به صورت جداگانه محاسبه و دریافت می شود.

نحوه ثبت نام در سامانه الکترونیکی دانشگاه:

داوطلبان واجد شرایط لازم است مدارک و مستندات مورد نیاز به شرح زیر را به فرمت مناسب تهیه نمایند و هنگام ثبت نام الکترونیکی در سامانه جامع دانشگاهی (گلستان) (با رعایت مفاد مندرج در بند “۳” این اطلاعیه) آنها را در محل های مناسب بارگذاری نمایند. اندازه هر یک از فایل مدارک ارسالی (به جز عکس) نباید از ۸۰ کیلو بایت کمتر باشد. ثبت نام الکترونیکی اوایل خرداد ماه (احتمالا ۲ و ۳ خرداد) خواهد بود.

توجه: در صورت راه یابی داوطلب به مصاحبه علمی ضروری است اصل کلیه مدارک شناسایی (کارت ملی و شناسنامه) و نسخه کامل کلیه مدارک و سوابق آموزشی و پژوهشی بارگذاری شده در سامانه جامع دانشگاهی به همراه کپی آنها در روز برگزاری مصاحبه ارائه شود. زمان مصاحبه علمی کلیه رشته های این دانشگاه در بازه زمانی ۱۶ الی ۱۸ خرداد سال ۱۳۹۶ خواهد بود و برنامه دقیق زمانبندی و راهنمای آزمون شفاهی (مصاحبه) هر کدرشته محل متعاقبا منتشر خواهد شد.

 • یک قطعه عکس ۳ ×۹ رنگی تمام رخ
 • کارت ملی
 • صفحات اصلی و توضیحات شناسنامه
 • گواهی یا مدرک دیپلم که ممهور به مهر اداره آموزش وپرورش محل تحصیل باشد یا تعهد ارائه این مدرک
 • گواهی یا مدرک دوره کاردانی دارای معدل در صورت گذراندن این دوره الزامی است و باید ممهور به مهر اداره آموزش کل دانشگاه محل تحصیل باشد
 • گواهی یا مدرک دوره کارشناسی دارای معدل در صورت گذراندن این دوره الزامی است و باید ممهور به مهر اداره آموزش کل دانشگاه محل تحصیل باشد

تبصره ۱: ارائه اصل فرم شماره ۱ بجای گواهی یا مدرک دوره کارشناسی دارای معدل بلامانع است. ازم به توضیح است که بارگذاری فرم جایگزین شماره ۱ (خود اظهاری) بجای مدرک کارشناسی قابل قبول نمی باشد.

تبصره ۲: دانشجویان و فارغ التحصیلان دوره های کارشناسی ارشد پیوسته که مدرک دوره کارشناسی ندارند باید در محل مشخص شده مخصوص مدرک کارشناسی در سامانه ثبت نام در آزمون به جای گواهی فوق حسب مورد فرم معدل را که تکمیل و از سوی دانشگاه محل تحصیل تایید شده است و یا گواهی دوره کارشناسی ارشد پیوسته دارای معدل خود را بارگذاری کنند.

 • گواهی مدرک دوره کارشناسی ارشد دارای معدل دوره و تاریخ فراغت از تحصیل که ممهور به مهر اداره آموزش کل دانشگاه محل تحصیل باشد.

تبصره ۱: ارائه اصل فرم شماره ۱ بجای گواهی یا مدرک دوره کارشناسی ارشد دارای معدل بامانع است. لازم به توضیح  است که بارگذاری فرم جایگزین شماره ۱ (خود اظهاری) بجای مدرک کارشناسی ارشد قابل قبول نمی باشد.

تبصره ۲: دانشجویان سال آخر که حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۶/۶/۳۱ در مقاطع کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه ای فارغ التحصیل خواهند شد. میبایستی فرم معدل (مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون یا دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی ورودی دوره دکتری سال ۱۳۹۶ سازمان سنجش آموزش کشور- ذیل اطلاعیه) را، که تکمیل و از سوی دانشگاه محل تحصیل تایید شده باشد، ارائه نمایند.

 • داوطلبان دوره های نوبت دوم لازم است فرم مخصوص تعهد پرداخت هزینه تحصیلی (فرم شماره ۳ ذیل اطلاعیه) را تکمیل و بارگذاری نماید. (در صورت ثبت نام داوطلب در دوره نوبت دوم آزمون مرحله دوم الزامی است.
 • مدارک مربوط به استفاده از سهمیه مربیان: برای متقاضیانی که واجد شرایط و ضوابط مندرج در این اطلاعیه باشند و براساس فایل خوداظهاری داوطلب در سازمان سنجش متقاضی استفاده از این سهمیه بوده و به عنوان مربی معرفی شده باشند. برای این داوطلبان ارائه مدارک، شرایط و ضوابط عمومی شرکت در مصاحبه الزامی است.
 • گواهی رتبه اول الی سوم دوره کارشناسی در حداکثر مدت ۸ نیمسال از مدیریت امور آموزشی دانشگاه محل تحصیل دوره (در صورت اظهار داوطلب در فرم ثبت اطلاعات الزامی است.)
 • گواهی رتبه اول دوره کارشناسی ارشد در حداکثر مدت ۵ نیمسال از مدیریت امور آموزشی دانشگاه محل تحصیل دوره (در صورت اظهار داوطلب در فرم ثبت اطلاعات الزامی است.)
 • گواهی یا مدرک دوم کارشناسی مرتبط با رشته تخصصی (در صورت اظهار داوطلب در فرم ثبت اطلاعات الزامی است.)
 • گواهی یا مدرک دوم کارشناسی ارشد مرتبط با رشته تخصصی (در صورت اظهار داوطلب در فرم ثبت اطلاعات الزامی است.)
 • گواهی رتبه اول تا سوم آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل صادره از سازمان سنجش آموزش کشور  (در صورت اظهار داوطلب در فرم ثبت اطلاعات الزامی است.)
 • گواهی نمونه کشوری مرتبط با رشته تخصصی صادره از مراجع ذیصلاح (در صورت اظهار داوطلب در فرم ثبت اطلاعات الزامی است.)
 • ریزنمرات دوره کارشناسی در یک صفحه
 • ریزنمرات دوره کارشناسی ارشد در یک صفحه
 • فرم تکمیل شده شماره ۱ یا فرم جایگزین فرم شماره ۱- ذیل اطلاعیه، مربوط به گواهی تایید معدل، نمره پایان نامه، تاریخ فراغت از تحصیل و طول مدت تحصیل
 • گواهی زبان انگلیسی معتبر مورد تایید دانشگاه

توجه: داوطلب دارای حداقل نمره قابل قبول زبان انگلیسی اعلام شده در این اطلاعیه باید برای کسب امتیاز، گواهی آن را مطابق اظهارات خود در تقاضانامه و فرم تکمیل شده ثبت اطلاعات داوطلب بارگذاری کند، در غیر اینصورت امتیاز مدرک مربوطه به وی تعلق نخواهد گرفت.

 • صفحه اول (عنوان و چکیده پایان نامه) برای فارغ التحصیان کارشناسی ارشد
 • فرم تکمیل شده ثبت اطلاعات داوطلب
 • مدارک مربوط به تالیف مقالات پژوهشی مستخرج از پایان نامه دوره کارشناسی ارشد یا مرتبط با رشته امتحانی، چاپ شده در مجلات علمی معتبر
 • فرم شماره ۲-۱ مربوط به تایید مقاله علمی پژوهشی توسط استاد راهنمای اصلی داوطلب
 • گواهی تاییدیه مبنی بر اعتبار علمی پژوهشی مجله (نمایه شدن مجله در فهرست JCR، یا سایر نمایه های معتبر و سایر مجلات علمی پژوهشی مورد تایید وزارتین علوم یا بهداشت از مراجع ذی صلاح که حاوی رتبه بندی و اعتبار مجله باشد.
 • صفحه اول و خلاصه (چکیده) مقاله علمی پژوهشی چاپ شده
 • مدارک مربوط به تالیف مقاات پژوهشی چاپ نشده مستخرج از پایان نامه دوره کارشناسی ارشد یا مرتبط با رشته امتحانی، دارای نامه پذیرش چاپ در مجلات علمی معتبر
 • فرم شماره ۲-۱ مربوط به تایید مقالات علمی پژوهشی توسط استاد راهنمای اصلی داوطلب
 • نامه از مجله مبنی بر پذیرش چاپ قطعی مقاله علمی پژوهشی که تاکنون چاپ نشده باشد.

تذکر: نامه وصول مقاله قابل قبول نیست.

 • گواهی تاییدیه مبنی بر اعتبار علمی پژوهشی مجله (نمایه شدن مجله در فهرست JCR، یا سایر نمایه های معتبر و سایر مجلات علمی پژوهشی مورد تایید وزارتین علوم یا بهداشت از مراجع ذی صاح که حاوی رتبه بندی و اعتبار مجله باشد)
 • صفحه اول و خلاصه نسخه تایید شده قبل از چاپ نهایی (proof) مقاله علمی پژوهشی دارای نامه پذیرش چاپ
 • مدارک مربوط به تالیف مقاات ترویجی مستخرج از پایان نامه یا مرتبط با رشته امتحانی در مجلات علمی معتبر
 • فرم شماره ۲-۲ مربوط به تایید مقاات علمی ترویجی توسط استاد راهنمای متقاضی
 • صفحه اول و خلاصه (چکیده) مقاله علمی ترویجی چاپ شده
 • مدارک مربوط به چکیده مقاله یا مقاات کامل مستخرج از پایان نامه یا مرتبط با رشته امتحانی ارائه شده در کنفرانس های معتبر (داخلی یا خارجی)
 • فرم شماره ۲-۳ مربوط به تایید مقاات کنفرانس توسط استاد راهنمای متقاضی
 • گواهی/ تاییدیه ارائه مقاله در کنفرانس توسط نویسنده
 • مستندات اختراع به ثبت رسیده (گواهی ثبت اختراع مورد تایید سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران)
 • مستندات برگزیدگان جشنواره، مسابقات بین المللی و المپیادهای معتبر
 • گواهی کسب مدال در المپیادهای جهانی علمی دانش آموزی
 • مستندات مربوط به ترجمه کتب مرتبط با رشته تحصیلی (تصویر روی جلد، شناسنامه کتاب و گواهی انتشار از ناشر مربوطه
 • مستندات برگزیدگان مسابقات دادگاه های مجازی در سطح علمی و بین المللی
 • گواهی برگزیدگان رتبه ۱ الی ۱۵ المپیادهای علمی دانشجویی
 • گواهی سابقه تدریس در مراکز آموزش عالی با تایید معاون آموزشی دانشگاه/موسسه آموزش عالی
 • مستندات مربوط به تالیف مدخل در دانش نامه یا فرهنگ های توصیفی (مختص داوطلبان دانشکده هنر و معماری)
 • مستندات مربوط به تاثیر گذاری در آراء قضایی (مختص داوطلبان دانشکده حقوق)
 • مستندات مربوط به مشارکت در تدوین یا تنقیح قوانین و مقررات (مختص داوطلبان دانشکده حقوق)
 • سایر مدارک و سوابق برجسته علمی
 • گواهی طراح ها/پروژه های تحقیقاتی اتمام یافته، دارای گواهی از مراجع ذی صلاح
 • کارنامه مرحله اول سنجش علمی آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۱۳۹۶ سازمان سنجش آموزش کشور

نکات مهم:

 • کلیه مقالات داوطلبان اعم از علمی – پژوهشی، علمی – ترویجی و مقالات چاپ شده در کنفرانس ها در صورتی قابل امتیازدهی هستند که مستخرج از پایان نامه یا مرتبط با حوزه تخصصی داوطلب باشند و توسط استاد راهنمای اصلی داوطلب تایید شده باشند.
 • مقالاتی که در مجلات ممنوعه (فاقد اعتبار علمی از نظر وزارتین علوم و بهداشت) چاپ شده باشند قابل بررسی و امتیازدهی نیستند.
 • در صورت ارائه تالیف یا ترجمه کتاب بایستی تالیف یا ترجمه ارائه شده مرتبط با رشته تحصیلی داوطلب باشد، درغیراینصورت امتیازی به آن تعلق نمی گیرد.
 • پذیرفتهشدگان این دانشگاه به صورت تمام وقت در دوره دکتری اشتغال به تحصیل خواهند داشت و مشمول کلیه مقررات آموزشی و انضباطی دانشگاه خواهند بود.
 • پذیرفته شدگانی که در استخدام دستگاه های دولتی هستند باید برای ثبت نام (شروع به تحصیل) مدارک لازم مبنی بر موافقت با تحصیل تمام وقت یا ماموریت تحصیلی را ارائه نمایند.
 • چنانچه در هر مرحله از ثبت نام، بررسی و اشتغال به تحصیل مشخص شود که داوطلب دارای هر یک از شرایط ورود به دوره دکتری مذکور در اطلاعیه های سازمان سنجش و این اطلاعیه نبوده است، بلافاصله از ثبت نام و ادامه تحصیل او جلوگیری میشود و مطابق مقررات با وی رفتار و اخراج خواهد شد.
 • درصورتی که مدارک الزامی برای بررسی پذیرش داوطلبان به طور کامل توسط داوطلب در سامانه بارگذاری نشده باشد، به درخواست پذیرش وی ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجه پرداختی نیز قابل استرداد نخواهد بود.

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام، دریافت گواهی شرکت در مرحله دوم آزمون و برنامه زمان بندی مصاحبه علمی:

داوطلبان بایستی پس از مطالعه دقیق مفاد این اطلاعیه و بارگذاری مدارک و سوابق آموزشی، پژوهشی و علمی الزامی و اختیاری (حسب مورد) طبق فرایند زیر نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام برای شرکت در مرحله دوم آزمون اقدام نمایند.

 1. هزینه ثبت نام و بررسی مدارک برای هر رشته/ گرایش امتحانی مبلغ۶۵۰/۰۰۰ (ششصد و پنجاه هزار) ریال می باشد که بایستی داوطلب به صورت الکترونیکی نسبت به پرداخت آن از طریق سامانه جامع دانشگاهی (گلستان) اقدام و سپس گواهی ثبت نام را دریافت نماید.
 2. ارائه گواهی ثبت نام در سامانه جامع دانشگاهی (گلستان) در روز برگزاری مصاحبه علمی ضروری است و داوطلبانی که نسبت به تکمیل فرایند بررسی پذیرش اقدام نکرده و گواهی ثبت نام الکترونیکی را دریافت نکرده باشند مجاز به شرکت در جلسه مصاحبه علمی نخواهند بود.
 3. توصیه نامه علمی محرمانه از اساتید دوره کارشناسی ارشد که ضروری است یکی از آنها استاد راهنمای اصلی و دوره باشد. (به صورت محرمانه و در پاکت در بسته هنگام شرکت در مصاحبه باید ارائه شود).

برنامه زمانبندی مرحله دوم آزمون:

 • مرحله دوم آزمون (مصاحبه علمی) کلیه رشته گرایش های این دانشگاه در روزهای ۱۶، ۱۷ و ۱۸ خرداد ماه برگزار می شود.
 • برنامه دقیق زمانبندی و راهنمای آزمون شفاهی ( مصاحبه) هر کدرشته محل متعاقبا منتشر خواهد شد.
 • اولویت انجام مصاحبه در وهله اول با داوطلبان شهرستانی و سپس براساس حروف الفبای نام خانوادگی خواهد بود.

مسئولیت نظرات و دیدگاه های بازدیدکنندگان بر عهده خود ایشان است و لينک های موجود به سایر سايت ها و وبلاگ ها لزوما به معناي تاييد محتواي آنها نمي باشد.
2002-2016 © کلیه حقوق متعلق به سایت اطلاعات علمی دانشجویان ایران به نشانی اینترنتی http://www.daneshjoo.info/ می باشد.  kavoshHamayesh