مرکز همایش های کاوش

 

معتبرترین همایش های کشور را از ما بخواهید

www.icnf.ir

 

آمار بازدید

افراد آنلاین: 1

بازدید امروز : 0

بازديد دیروز : 5

کل بازدید : 571789

اعلام تاریخ دریافت کارت آزمون دکتری ۹۶ آزاد

تاریخ ثبت: 3 سال پیش

کارت ورود به جلسه آزمون دوره دکتری تخصصی سال تحصیلی ۹۶-۹۷ دانشگاه آزاد اسلامی ۳ تا ۴ روز پیش از برگزاری آزمون منتشر خواهد شد.

به گزارش دانشجو (Daneshjoo.info)، بنا بر اعلام دانشگاه آزاد اسلامی، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ۳ تا ۴ روز قبل از برگزاری آزمون از طریق مراجعه به سامانه اینترنتی مرکز سنجش و پذیرش صورت می پذیرد.

تذکر ۱ : داوطلب در صورتی اجازه ورود به حوزه های آزمون را خواهد داشت که کارت ورود به جلسه آزمون را در دست داشته باشد. از ورود داوطلبانی که کارت ورود به جلسه خود را همراه نداشته باشند جلوگیری خواهد شد.

تذکر ۲ : با توجه به این که جهت دریافت کارت ورود به جلسه در اختیار داشتن اطلاعات کارت اعتباری ثبت نام، شماره پرونده و کد رهگیری دریافتی از سامانه ثبت نام الزامی می باشد لذا به داوطلبان اکیداً توصیه می شود در حفظ و نگهداری اطلاعات کارت اعتباری، شماره پرونده و کد رهگیری خود دقت و مراقبت را به عمل آورند.


مسئولیت نظرات و دیدگاه های بازدیدکنندگان بر عهده خود ایشان است و لينک های موجود به سایر سايت ها و وبلاگ ها لزوما به معناي تاييد محتواي آنها نمي باشد.
2002-2016 © کلیه حقوق متعلق به سایت اطلاعات علمی دانشجویان ایران به نشانی اینترنتی http://www.daneshjoo.info/ می باشد.  kavoshHamayesh