مرکز همایش های کاوش

 

معتبرترین همایش های کشور را از ما بخواهید

www.icnf.ir

 

آمار بازدید

افراد آنلاین: 1

بازدید امروز : 0

بازديد دیروز : 1

کل بازدید : 571790

اعلام برنامه زمانی مصاحبه دانشگاه‌ها در تکمیل ظرفیت دکتری ۹۵

تاریخ ثبت: 3 سال پیش

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره شرایط و نحوه برگزاری مصاحبه داوطلبان دارای حدنصاب شرکت در مراحل ارزیابی تخصصی دانشگاه‌ها در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری ۱۳۹۵ منتشر شد.

به گزارش پی اچ دی تست، در متن اطلاعیه منتشره از سوی سازمان سنجش آمده است:

بدین‌وسیله به اطلاع داوطلبانی که نسبت به انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» نیمه‌متمرکز سال ۱۳۹۵ اقدام نموده‌اند، می‌رساند کارنامه نتیجه انتخاب رشته بر روی ‌سایت اطلاع‌رسانی این سازمان قرار دارد. لذا از کلیه داوطلبانی که در کدرشته محل‌های انتخابی دارای حدنصاب نمره علمی لازم می‌باشند، دعوت می‌نماید باتوجه به نکات زیر و براساس برنامه زمانی دانشگاه مربوط، با همراه داشتن مدارک لازم در مراحل ارزیابی تخصصی و مطابق با اطلاعیه هر یک از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی (مندرج در سایت دانشگاه) شرکت نمایند.

1- منحصراً داوطلبانی می‌توانند نسبت به مراجعه به دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی برای انجام ارزیابی تخصصی (آزمون کتبی، مصاحبه و …) اقدام نمایند که کدرشته محل مربوطه را در فرم انتخاب رشته خود درج نموده و حد نصاب نمره علمی لازم را مطابق کارنامه کسب کرده باشند.

۲- داوطلبانی که براساس کارنامه منتشره در سایت این سازمان در کدرشته محل‌های انتخابی دارای حدنصاب نمره علمی لازم می‌باشند، لازم است قبل از مراجعه به دانشگاه مربوط برای اطلاع از زمان، آدرس محل و مدارک لازم ابتدا به پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه ذیربط مراجعه و براساس آن در مرحله ارزیابی تخصصی دانشگاه ذیربط شرکت نمایند. در صورتی که برنامه‌زمانی مشخصی از سوی دانشگاه اعلام نگردیده باشد، داوطلبان لازم است با توجه به برنامه زمانی مندرج در ذیل این اطلاعیه به موسسه آموزش عالی ذیربط مراجعه نمایند.

۳- آن‌دسته از داوطلبانی که در مرحله ارزیابی تخصصی شرکت و در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دورة دکتری (Ph.D) نیمه­ متمرکز سال ۱۳۹۵ (اعم از دوره­ های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، پیام نور، غیر انتفاعی و یا پردیس خودگردان) قرار گیرند، مجاز به شرکت در آزمون دکتری سال ۱۳۹۶ نخواهند بود.

۴- به اطلاع آن‌دسته از داوطلبان رشته امتحانی الهیات ( کد ۲۱۱۳) که علاقمند به گرایش مدرسی معارف اسلامی هستند، می‌رساند؛ از آنجا که شرط ورود داوطلبان متقاضی در کدرشته امتحانی مذکور به دانشگاه، علاوه بر کسب نمره علمی لازم توسط دانشگاه مربوط، احراز شرایط عمومی رشته مدرسی معارف اسلامی و نتیجه مصاحبه‌ای که توسط معاونت امور دفاتر، اساتید و مبلغان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها انجام خواهد شد، می‌باشد، لذا این‌دسته از داوطلبان لازم است علاوه بر دارا بودن شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام و شرکت در آزمون مذکور (دفترچه شماره ۱)، برای طی مراحل پذیرش، یک هفته پس از اعلام نتایج اولیه به سایت معاونت امور دفاتر، اساتید و مبلغان (به نشانی www.asatid.org) مراجعه و ضمن ثبت‌نام در این سامانه، منتظر اعلام زمان مصاحبه از سوی معاونت مذکور باشند. بدیهی است عدم ثبت‌نام در این سامانه به منزله انصراف از تحصیل در این رشته تلقی می‌گردد. در پایان لازم به ذکر است که درصورت قبولی (مشروط) فرد در دانشگاه، چنانچه نتیجه بررسی صلاحیت داوطلب از سوی معاونت فوق‌الذکر به صورت منفی اعلام گردد، قبولی مشروط وی در دانشگاه مربوط لغو خواهد شد.
۵- کلیه داوطلبانی که انتخاب رشته نموده‌اند، وضعیت علمی آنها در کارنامه در هریک از کدرشته‌محل‌های انتخابی منعکس گردیده است، چنانچه داوطلبان درخصوص کارنامه نتایج انتخاب رشته سوالاتی داشته باشند، لازم است حداکثر تا تاریخ ۹۵/۹/۳۰ منحصراً از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی در سایت سازمان تقاضای خود را ارسال نمایند. به تقاضاهایی که به نحو دیگری و یا بعد از تاریخ فوق ارسال گردد، پاسخ داده نخواهد شد.

۶- رشته‌های تحصیلی مندرج در جدول ذیل مربوط به دانشگاه جامع امام حسین (ع) مختص شاغلین نیروهای مسلح می‌باشد. لذا داوطلبان دارای حدنصاب نمره علمی، چنانچه شاغل نیروهای مسلح نمی‌باشند، نمی‌بایست برای انجام مراحل ارزیابی تخصصی مراجعه نمایند.

کد رشته امتحانی
کدرشته محل
نام رشته امتحانی
گرایش
۲۱۰۶
۱۳۷۲
علوم سیاسی
مطالعات منطقه ای -  خاورمیانه
۲۱۰۷
۱۴۶۵
مدیریت
مدیریت صنعتی – مدیریت سیستم ها
۲۲۰۹
۲۹۸۳
فیزیک
فیزیک – گرایش اتمی مولکولی
۲۳۰۹
۳۹۳۱
مهندسی صنایع
مهندسی صنایع

۷- با توجه به اعلام دانشگاه صنعتی سهند تبریز ظرفیت پذیرش کدرشته محل ۳۶۶۲ مهندسی مکانیک گرایش طراحی کاربردی زمینه مکانیک جامدات از کدرشته امتحانی ۲۳۰۴ در مرحله تکمیل ظرفیت این آزمون حذف شده و پذیرش در آن رشته صورت نخواهد پذیرفت.
 


مسئولیت نظرات و دیدگاه های بازدیدکنندگان بر عهده خود ایشان است و لينک های موجود به سایر سايت ها و وبلاگ ها لزوما به معناي تاييد محتواي آنها نمي باشد.
2002-2016 © کلیه حقوق متعلق به سایت اطلاعات علمی دانشجویان ایران به نشانی اینترنتی http://www.daneshjoo.info/ می باشد.  kavoshHamayesh