مرکز همایش های کاوش

 

معتبرترین همایش های کشور را از ما بخواهید

www.icnf.ir

 

آمار بازدید

افراد آنلاین: 2

بازدید امروز : 0

بازديد دیروز : 0

کل بازدید : 571783

اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان تکمیل ظرفیت دکتری ۹۵ پردیس دانشگاه بابل

تاریخ ثبت: 3 سال پیش

اسامی پذیرفته‌شدگان اصلی و ذخیره تکمیل ظرفیت دکتری ۱۳۹۵ پردیس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل منتشر شد.

به گزارش دانشجو (Daneshjoo.info)، فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان تکمیل ظرفیت مقطع دکتری تخصصی سال ۱۳۹۵ پردیس دانشگاه نوشیروانی بابل در رشته عمران محیط زیست به شرح جدول ذیل می باشد:

رشته

گرایش

دوره

نام نام خانوادگی

اولویت اصلی یا  ذخیره

مهندسی عمران

محیط زیست

پردیس

مجید زمانی

اصلی

مهندسی عمران

محیط زیست

پردیس

مجتبی واعظی

اصلی

مهندسی عمران

محیط زیست

پردیس

بهروز میرزایی

ذخیره

مهندسی عمران

محیط زیست

پردیس

فرید بختیاری

ذخیره

مهندسی عمران

محیط زیست

پردیس

اسماعیل عبدالله زاده

ذخیره

مهندسی عمران

محیط زیست

پردیس

عبدالوهاب غریبی

ذخیره

مهندسی عمران

محیط زیست

پردیس

غلامحسین توکلی

ذخیره

* اسامی افراد ذخیره به ترتیب بر اساس اولویت پذیرش می باشد.

*متقاضیان رشته های مهندسی برق-قدرت و الکترونیک و نیز مهندسی مکانیک- تبدیل انرژی موفق به کسب حد نصاب امتیازات آزمون مصاحبه شفاهی نشدند.

داوطلبان مشروحه ذیل –آنانی که به عنوان قبولی اصلی پردیس دانشگاه در رشته گرایش عمران محیط زیست زیر معرفی شده اند- در روز شنبه ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ از ساعت ۸ صبح تا ۱۱ برای دادن تعهد و ثبت نام اولیه به دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل به اداره تحصیلات تکمیلی در دانشگاه مراجعه نمایند. بدیهی است داوطلبانی که تا ساعت مذکورمراجعه نکنند و فرم تعهد ثبت نام در این دانشگاه را امضاء ننمایند، حق قبولی از ایشان سلب و نفرات ذخیره جایگزین ایشان خواهند شد.

*لازم به ذکر است نفرات اصلی می بایست مبلغ ۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰ریال به حساب شماره ۹۲۷۰۶۵۶۴۹ بانک تجارت بنام دانشگاه صنعتی بابل واریز نمایند که بعد ثبت نام نهایی و ایجاد سرترم بعنوان میزانی از شهریه محسوب می گردد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام دکتری تخصصی:

۱- اصل دانشنامه تحصیلی به همراه اصل ریزنمرات تاییده دوره کارشناسی ارشد (و یا اصل گواهی موقت فراغت دوره کارشناسی ارشد (با ذکر معدل))-به همراه ۱ نسخه تصویر مدارک یاد شده (برای مشمولین وظیفه که موفق به دریافت گواهی فراغت کارشناسی ارشد خود نشده اند، اصل برگه ابطال معافیت (اتمام معافیت) دوره کارشناسی ارشد، کفایت می کند.)

۲- اصل گواهی معدل (مطابق با فایل سازمان سنجش) برای آنانی که در زمان ثبت نام آزمون دانشجو محسوب می شده اند، الزامی است.

۳- اصل مدرک دوره کاردانی (با ذکر معدل) به همراه ۱ نسخه تصویر مدرک ((برای آنانی که دارای مدرک کارشناسی ناپیوسته می باشند)

۴-  اصل شناسنامه و ۲ برگ تصویر از تمام صفحات آن

۵- اصل کارت ملی و ۲ برگ تصویر پشت و رو آن

۶- ۴ قطعه عکس تمام رخ ۴*۳ تهیه شده در سال جاری –پشت نویسی شده

۷- اصل و تصویر مدرکی که وضعیت نظام وظیفه آقایان را مشخص نماید (مانند پایان خدمت، معافیت دائم، ابطال معافیت دوره کارشناسی ارشد و ….)


مسئولیت نظرات و دیدگاه های بازدیدکنندگان بر عهده خود ایشان است و لينک های موجود به سایر سايت ها و وبلاگ ها لزوما به معناي تاييد محتواي آنها نمي باشد.
2002-2016 © کلیه حقوق متعلق به سایت اطلاعات علمی دانشجویان ایران به نشانی اینترنتی http://www.daneshjoo.info/ می باشد.  kavoshHamayesh